Hotel Zelený Dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Zelený Dům se nachází v centru městečka Boží Dar přímo u hlavní silnice u náměstí s kostelem. cca. 500m od hranic s Německem. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka.
Vybavení a služby
Celková kapacita hotelu je 60 míst ve 25 pokojích s možností vícelůžkových přistýlek. Pokoje mají samostatné WC a sprchový kout (možnost vany), v hotelu je rozvod kabelové televize a možnost připojení internetu. Dvě naše restaurace (kuřácká a nekuřácká)nabízí širokou škálu teplých i studených pokrmů s řadou místních specialit. Rádi Vám zajistíme svatby, rodinné oslavy, společenské akce, firemní akce či školení. U hotelu je venkovní terasa a vlastní parkoviště.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Boží Dar leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem. Boží Dar je významným letním i zimním turistickým střediskem Krušných hor. Turisté sem míří hlavně kvůli ideálním podmínkám pro zimní i letní rekreaci. Naleznou tu hned několik sjezdovek, desítky km. běžeckých stop, různě náročné stezky pro cyklisty či pěší. Za poznáním okolí BD lákají naučné stezky, několik muzeí a několik památek. Pro případ špatného počasí je možné navštívit nově otevřené aquacentrum v Jáchymově. Přijďte strávit aktivní dovolenou k nám na Boží Dar.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz