Hotel Zelený Dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Zelený Dům se nachází v centru městečka Boží Dar přímo u hlavní silnice u náměstí s kostelem. cca. 500m od hranic s Německem. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka.
Vybavení a služby
Celková kapacita hotelu je 60 míst ve 25 pokojích s možností vícelůžkových přistýlek. Pokoje mají samostatné WC a sprchový kout (možnost vany), v hotelu je rozvod kabelové televize a možnost připojení internetu. Dvě naše restaurace (kuřácká a nekuřácká)nabízí širokou škálu teplých i studených pokrmů s řadou místních specialit. Rádi Vám zajistíme svatby, rodinné oslavy, společenské akce, firemní akce či školení. U hotelu je venkovní terasa a vlastní parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Boží Dar leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem. Boží Dar je významným letním i zimním turistickým střediskem Krušných hor. Turisté sem míří hlavně kvůli ideálním podmínkám pro zimní i letní rekreaci. Naleznou tu hned několik sjezdovek, desítky km. běžeckých stop, různě náročné stezky pro cyklisty či pěší. Za poznáním okolí BD lákají naučné stezky, několik muzeí a několik památek. Pro případ špatného počasí je možné navštívit nově otevřené aquacentrum v Jáchymově. Přijďte strávit aktivní dovolenou k nám na Boží Dar.
TOPlist