Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v obci Mladé Buky mezi Trutnovem (6km) a Svobodou nad Úpou. Je dobře dostupný z hlavní komunikace Trutnov - Pec pod Sněžkou a má vlastní parkování pro hosty. Od Objektu se ve vzdálenosti asi 50m nachází restaurační zařízení "U Luboše".

  Vybavení a služby

Penzion nabízí v současné době ubytování ve dvoulůžkovém a třílůžkovém pokojí s možností přistýlky. Oba pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny TV, CD. Možnost připojení internetu. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka (lednice, nádobí, el. konvice, varná deska, mikrovlnná trouba). V létě možnost grilování. Parkování na zahradě přímo před domem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V obci možnost lyžování ve Ski areálu Mladé Buky s několika vleky a sedačkovou lanovkou. Ve Ski areálu je lyžařská škola, půjčovna lyží, bobová dráha, Ski-bar aj. V okolí možnost využití dalších lyžařských areálů - např. Svoboda n. Úpou (4km), Janské Lázně (7km) - lanovka na Černou horu, Ski centrum Pec pod Sněžkou (15km), Žacléř (10km). V okolí jsou další možností pro turistiku, jízdu na koních, koupání, golf, houbaření aj.

Zpět


TOPlist
  Zapadákov Mladé Buky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Zapadákov
Ceník ubytování a stravování