TOPlist

Woodhouse

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Woodhouse se nachází v klidném prostředí 400 m od centra města Rokytnice nad Jizerou a 50m od lesa a je celoročně dostupný autem. Z okolí jsou výhledy na západní Krkonoše, lesy a louky. Rokytnice nad Jizerou je v zimě rušné středisko a v létě ospalé krkonošské městečko ležící v údolí pod nejvyšší horou západních Krkonoš - Kotlem (1435m) . Nedaleko domu je východisko letních i zimních turistických a cyklistických cest po Krkonoších a upravené běžecké tratě. Lyžařské středisko Studenov je vzdáleno 1km od domu a je dosažitelné pěšky, na lyžích nebo autem. Lyžařské středisko Lysá hora je vzdáleno 2km od domu a je dosažitelné pěšky, autem nebo skibusem. Stanice skibusu je poblíž domu, skibus jezdí v zimě každých 30 minut a je zdarma. Po lyžování můžete z obou středisek přijet na lyžích až k domu. Nejbližší prodejna potravin a restaurace je vzdálena jen 250m od domu. Příjezd: Praha - Turnov- Tanvald- Rokytnice; Brno - Hradec Králové - Jičín - Jilemnice - Rokytnice. 300 m za náměstím je po levé straně hlavní ulice lékárna. Hned za lékárnou odbočíme vlevo vzhůru a po 100 metrech dojedeme k domu. Objekt je celoročně dostupný autem, v zimě doporučujeme vzít s sebou sněhové řetězy. Mapu příjezdu najdete na naší straně www.pensionwoodhouse.cz GPS: 50°43'43.53”N 15°27'28.79”E
Vybavení a služby
Nabízíme cenově dostupné a komfortní ubytování v apartmánech pro 2, 7, 12, max. 16 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyni a velkou obytnou halu nebo obytnou kuchyni s krbem. V létě je k dispozici bazén a zahradní posezení s grilem a ohništěm. Služby: Na přání snídaně. Parkování je zajištěno u domu na vlastním pozemku, Wifi připojení k internetu zdarma. V zimě majitel zajisťuje hostům i soukromou výuku lyžování. V sousedství je možno využít solárium, saunu a masáže. Pro děti v létě hřiště, louka, bazén, pískoviště. Firemní akce jsou možné, k dispozici je velká hala jako konferenční místnost. Stravování: Apartmány mají vlastní vybavené kuchyně, na přání podáme hostům snídani. V blízkém okolí se nachází několik restaurací nabízejících stravování Rovněž obchody a supermarket jsou vzdáleny do 400 m od domu. Popis jednotlivých pokojů včetně fotografií najdete na naší straně www.pensionwoodhouse.cz

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: Rokytnice nad Jizerou je známá více jako zimní středisko, nabízí ale také mnoho letních aktivit, jak u nás tak i v blízkém okolí. Je východiskem turistických a cyklistických tras po Krkonošícha Jizerských horách, pro přiblížení a dopravu kol lze využít sedačkovou lanovku v Horních domkách nebo krkonošské cyklobusy. Sjíždění lyžařských svahů je v létě možné na kolech a koloběžkách, známý je závod horských kol českého poháru v dual slalomu na sjezdovce Skiareálu Modrá Hvězda, kde je připravena perfektní trať s velkým skokem. V sousedním Harrachově je letní bobová dráha. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry, koloběžky a půjčovna skútrů. Krásné a romantické je koupání v horské říčce Jizeře, která je za vyšší vody vyhledávaným terénem pro kanoistiku a rafting. Blízká sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu,tenisové a volejbalové kurty, kuželnu. Vyjížďky na koních, létání na padákových kluzácích, lezení na cvičných skalách nebo v lanovém centru uspokojí i ty návštěvníky, kteří hledají více vzrušení. Při špatném počasí je možno si zahrát bowling a kuželky, navštívit Krkonošské muzeum, Muzeum skla, dolomitové jeskyně v Bozkově nebo některý z četných hradů a zámků v podkrkonoší a Českém ráji. Zimní aktivity: SKI REGION.CZ sdružuje střediska Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice pod společným skipasem a je rozlohou největším v Krkonoších. Lyžování ve SKI REGINOU je díky rozmanitým terénům skutečně vhodné pro začátečníky, pokročilé i náročné lyžaře. Sjezdovky jsou zde většinou velmi široké s množstvím volného prostoru, jaké jinde v Česku těžko najdete. V samotné Rokytnici je několik samostatných lyžařských středisek různé obtížnosti o celkové délce tratí přes 20km a více jak 20 vleků a lanovek. V půjčovnách a skiservisech je pro Vás připraven široký výběr lyžařského i snowboardového vybavení, pro začátečníky množství lyžařských škol a cvičných svahů. Pro milovníky klasického lyžování jsou k dispozici desítky kilometrů upravovaných běžeckých tras. Některé z nich patří do projektu Krkonoše – lyžařský běžecký ráj, další navazují na Jizerskohorskou magistrálu a tratě v Polaně na polské straně Krkonoš.V zimních měsících lze kromě lyžování provozovat snowtubing nebo vyjížďky na saních. Tipy na výlet: Pěší nebo lyžařské túry k prameni Labe, na Sněžné jámy, Zlaté návrší, k vodopádům i na další krásná mista Krkonoš. Cyklistické vyjížďky po Krkonoších, českých i polských Jizerských horách. Pro přiblížení lze využít turistické linky cyklobusů a skibusů. Nedaleká skalní města, hrady a zámky Českého ráje jsou další možností pro výlet.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz