Poloha a dosažitelnost

Prožijte nádherné chvíle v obklopení překrásné horské krajiny, s bohatými možnostmi pro zážitkové trávení volného času, vynikajícími podmínkami pro celoroční horské aktivity a ubytováním v atraktivní lokalitě známé rekreační oblasti Dolní Mísečky, přímo v Krkonošském národním parku nad překrásným údolím říčky Jizerky.

  Vybavení a služby

Oceněný Wellness hotel Idol*** naplní Vaše představy o báječné dovolené s veškerým zázemím pro Váš aktivně strávený čas i odpočinek. Ubytováni budete 2lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením s překrásným výhledem na celé údolí. Hotel však myslí i na nejmenší hosty, které můžete v klidu vypustit na dětské hřiště, kde si mohou poskákat v mega trampolíně, pohrát si na pískovišti apod. Ve vnitřních prostorách najdou také útočiště, a to v nově vybudovaném dětském koutku s prostorem pro malování a hraní společenských her. Chvilky hýčkání a maximální relaxace si můžete dopřát v hotelovém wellness centru s širokou nabídkou služeb.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Kouzelná horská příroda přímo vybízí k výletům po okolí. Přímo u vodní nádrže Labská najdete upravenou pláž a po přehradě se můžete svézt na lodičce. Milovníci adrenalinu by si neměli nechat ujít „přemostění“ kousíček vedle, což je obří klouzačka v 15metrové výšce na kladce a těší se velké oblibě!  Můžete ale podniknout řadu výletů po okolí - vyrazit k Labskému dolu, na Labskou boudu, probádat suťovou jeskyni Krakonošovu klenotnici, zavítat k Pramenu řeky Labe či se nechat unést pohledem na nádherný Pančavský vodopád...

Zpět


TOPlist
  Wellness Hotel Idol *** Dolní Mísečky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Wellness Hotel Idol ***
Ceník ubytování a stravování