TOPlist

Vlčice - RESORT

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vlčice jsou malá vesnička v podhůří Krkonoš. Nachází se asi 6 km od města Trutnov. Tento domek dříve sloužil jako strážní domek a patřil k vlakové zastávce. Dům také nemůžete minout pokud pojedete po silnici č.16 Jičín-Trutnov. Za obcí Pilníkov zhruba po 2 kilometrech dorazíte k chráněnému železničnímu přejezdu, u kterého se nachází dům. Dům se nachází při železniční trati, která spojuje Chlumec nad Cidlinou a Trutnov, a tak je zajištěno časté spojení s Trutnovem vlakem nebo autobusem. Zastávka autobusu je vzdálena asi 100 metrů. Pokud k nalezení hodláte využít navigaci GPS, zadejte souřadnice: 50°32'47.613''N, 15°50'4.536''E. Vzhledem k tomu, že Trutnov se nachází v blízkosti Krkonoš, můžete mít nejlepší lyžařská střediska na dosah!
Vybavení a služby
V přízemí domu je vstupní předsíň, ze které se můžete po schodišti dostat do poschodí. Tam se nacházejí dvě ložnice. V jednom z pokojů je manželská postel a ve druhé ložnici jsou 4 postele. V případě potřeby se dají využít rozkládací křesla jako přistýlka. V pokojích je skříňka, stůl a židle. Z přízemí je také vstup do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní. V obývacím pokoji je TV se satelitním příjmem a rádio. Jsou zde kachlová kamna, kterými je možné vytápět celý dům. Obývací pokoj je přes barový pult propojen s kuchyní, kde je moderní kuchyňská linka vybavená myčkou nádobí. Základní nádobí je součástí vybavení. Dále je v kuchyni velký jídelní stůl a lednice. Z kuchyně je možné projít na terasu a ven na zahradu, kde je gril a bazén. Dále je v přízemí koupelna s odděleným WC a také vstup do sauny. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo a vyhřívaný žebřík.
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází spousta možností jak strávit čas. V zimním období je možné využít různá lyžařská střediska, například Černá hora (15km), Mladé Buky (7km), Pec pod Sněžkou (25km). V letním období se dají využít například cyklostezky, kterými je tato oblast bohatě propletana. Dalším tipem pro příjemný výlet může být královédvorská zoologická zahrada (20km). Asi 10 minut chůze od místa je jezdecká škola, kde vás rádi vezmou na projížďku na koni. Nedaleko je také letní středisko Dolce, kde je přírodní koupání, minigolf, tobogán a další atrakce. Nedaleko od Trutnova se také nachází Adršpašsko-teplické skály. Jinak přímo v těsném okolí jsou louky, rybníčky i lesy, ve kterých si přijdou na své i vášniví houbaři.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz