Villa Jana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Villa Jana se nachází na slunné stráni nad městem Svoboda nad Úpou s krásným výhledem na Černou horu. Celoroční možnost příjezdu autem až k domu. Osvětlené parkoviště pro 5 automobilů. Autobusová a vlaková zastávka 400m. V zimní sezoně jezdí skibus zdarma každých 30 min. do všech okolních skiareálů. V městečku jsou restaurace, obchody, informační centrum, pujčovna kol a lyží - 500m.
Vybavení a služby
Nově renovovaný dům - 15 lůžek + 2 přistýlky (majitel nebydlí v domě). Přízemí: dva dvoulůžkové pokoje, kuchyň, koupelna se sprchou, SAT/TV, Wi-Fi. První patro: čtyřlůžkový pokoj, společenská místnost s jídelnou, kuchyň, koupelna se sprchou, SAT/TV, Wi-Fi. Podkroví: pětilůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, kuchyň, koupelna se sprchou,SAT/TV, Wi-Fi. kauce: 1000,- Kč/patro, vrací se při odjezdu, kouření pouze na balkonech. Stravovaní: v každém patře - plně vybavená kuchyň, v blízkém okolí - 500m několik restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní sezona - skiareály: Jánské Lázně – Černá hora 3km, Mladé Buky 3km, Pec pod Sněžkou 10 km, skibus zastávka 400m (v zimní sezóně jezdí denně zdarma každých 30 min). Letní sezona - koupaliště: Sejfy 5km, Trutnov 10km, bowling – Svoboda 500m, golf – Mladé Buky 2km, jízda na koních 1km, ideální výchozí místo pro turistické výlety do hor, Safari park ZOO Dvůr Králové 25km, Adršpachské skály 25km. Ve všech rekreačních střediscích - možnost zapůjčení zimního i letního sportovního vybavení.
TOPlist