Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Rtyně v Podkrkonoší najdete mezi Trutnovem a Náchodem. Domek leží v klidné části městečka,před domem je louka, cesta končí u lesa (cca 200m). K dispozici je venkovní posezení s pergolou, s možností grilování + malé dětské hřiště. Jde o patrový dům s udržovanou zahradou, s výhledem na Východní Krkonoše.
Vybavení a služby
Přízemí: prostorná kuchyň, vybavená pro vaření (lednička s mrazákem, sporák, mikrovlnka, kávovar). Obývací pokoj s krbovými kamny na dřevo, rozkládací gauč, TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Patro: tři ložnice, dvoulůžková - manželská postel, třílůžková - manželská postel +1 menší lůžko, čtyřlůžková - samostané postele, WC. Centrální plynové vytápění, horká voda po celý den. Pes na dotázání. Pozemek oplocen, možnost grilování a posezení na zahradě, parkování pro 3 auta na pozemku. Max počet osob: 11-12 (9 pevných lůžek + přistýlka). Dětská postýlka k dispozici, Wi-Fi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: velmi zajímavé okolí pro pěší i cykloturistiku. Adršpašsko-teplické skály, Babiččino údolí, Náchod, Opočno, Dobrošov - vojenská pevnost, Dvůr Králové - ZOO, Kuks, Žacléř - možnost sfárání do dolu, Trutnov - nově vybudované koupaliště s vyhřívaným bazénem pro děti, vodní tobogan a další atrakce, bazén pro plavce, krytý bazén, letní kino, golf, krytá tenisová hala, bowling... Rybolov - Batňovice, Dolce a Peklo u Trutnova, Rozkoš u České Skalice.. Skalní útvar Hejšovina v blízkém Polsku+ Aqua Park a v Kudowe Zdroji v Polsku - cca 3km za hraničním přechodem Náchod, pstruhárny. Trailové trasy - Jestřebí hory - 8km. Potraviny, restaurace 200m. Bowling 400m. Turistické přechody do Polska - možnost zapůjčení map okolí i Polska, informační letáčky o dění a zajímavostech v okolí. Informace o zajímavostech a dění v okolí http://kladskepomezi.cz • Zima: v okolí jsou upravené běžecké trasy. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánských lázních, Žacléři, vše v rozmezí cca 20-30km od místa ubytování.
TOPlist