Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Rtyně v Podkrkonoší najdete mezi Trutnovem a Náchodem. Domek leží v klidné části městečka, před domem je louka, cesta končí u lesa (cca 200m). K dispozici je venkovní posezení s pergolou, s možností grilování + malé dětské hřiště. Jde o patrový dům s udržovanou zahradou, s výhledem na Východní Krkonoše.
Vybavení a služby
Přízemí: prostorná kuchyň, vybavená pro vaření (lednička s mrazákem, sporák, mikrovlnka, kávovar). Obývací pokoj s krbovými kamny na dřevo, rozkládací gauč, TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Patro: tři ložnice, dvoulůžková - manželská postel, dvoulůžková - 2 samostatné postele , čtyřlůžková/s přistýlkou pětilůžková- samostané postele, WC. Centrální plynové vytápění, horká voda po celý den. Pes na dotázání. Pozemek oplocen, možnost grilování a posezení na zahradě, parkování pro 3 auta na pozemku. Max počet osob: 9-10 (8 pevných lůžek + přistýlka, v obývacím pokoji je rozkládací gauč ). Dětská postýlka k dispozici, Wi-Fi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: velmi zajímavé okolí pro pěší i cykloturistiku, Trutnov Trails, Adršpašsko-teplické skály, Babiččino údolí, Náchod, Opočno, Dobrošov - vojenská pevnost, Dvůr Králové - ZOO, Kuks, Žacléř - možnost sfárání do dolu, Trutnov - nově vybudované koupaliště s vyhřívaným bazénem pro děti, vodní tobogan a další atrakce, bazén pro plavce, krytý bazén, letní kino, golf, krytá tenisová hala, bowling... Rybolov - Batňovice, Dolce a Peklo u Trutnova, Rozkoš u České Skalice.. Skalní útvar Hejšovina v blízkém Polsku+ Aqua Park a v Kudowe Zdroji v Polsku - cca 3km za hraničním přechodem Náchod, pstruhárny. Trailové trasy - Jestřebí hory - 8km. Potraviny, restaurace 200m. Bowling 400m. Turistické přechody do Polska - možnost zapůjčení map okolí i Polska, informační letáčky o dění a zajímavostech v okolí. Informace o zajímavostech a dění v okolí http://kladskepomezi.cz • Zima: v okolí jsou upravené běžecké trasy. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánských lázních, Žacléři, vše v rozmezí cca 20-30km od místa ubytování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz