Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Rtyně v Podkrkonoší najdete mezi Trutnovem a Náchodem. Domek leží v klidné části městečka,před domem je louka, cesta končí u lesa( cca 200 m) K dispozici je venkovní posezení s pergolou, s možností grilování+ malé dětské hřiště Jde o patrový dům s udržovanou zahradou, s výhledem na Východní Krkonoše.
Vybavení a služby
Přízemí:Prostorná kuchyň , vybavená pro vaření (lednička s mrazákem, sporák, mikrovlnka, toustovač,kávovar). Obývací pokoj s krbovými kamny na dřevo, rozkládací gauč, TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Patro : tři ložnice , dvoulůžková- manželská postel, třílůžková- manželská postel +1 menší lůžko, čtyřlůžková- samostané postele, WC. Centrální plynové vytápění, horká voda po celý den. Pes na dotázání. Pozemek oplocen, možnost grilování a posezení na zahradě, parkování pro 3 auta na pozemku. Max počet osob: 11-12 (9 pevných lůžek + přistýlka). Dětská postýlka k dispozici, Wi-Fi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto : Velmi zajímavé okolí pro pěší i cykloturistiku. Adršpašsko-teplické skály, Babiččino údolí, Náchod, Opočno, Dobrošov - vojenská pevnost, Dvůr Králové - ZOO, Kuks,Žacléř - možnost sfárání do dolu, Trutnov - nově vybudované koupaliště s vyhřívaným bazénem pro děti, vodní tobogan a další atrakce, bazén pro plavce, krytý bazén, letní kino, golf, , krytá tenisová hala, bowling... Rybolov - Batňovice, Dolce a Peklo u Trutnova, Rozkoš u České Skalice.. Skalní útvar Hejšovina v blízkém Polsku+ Aqua Park a v Kudowe Zdroji v Polsku - cca 3 km za hraničním přechodem Náchod, pstruhárny . Potraviny, restaurace - 200 m.Bowling - 400 m Turistické přechody do Polska - Možnost zapůjčení map okolí i Polska, informační letáčky o dění a zajímavostech v okolí informace o zajímavostech a dění v okolí http://kladskepomezi.cz Zima : V okolí jsou upravené běžecké trasy. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánských lázních, Žacléři, vše v rozmezí cca 20 - 30 km od místa ubytování.
TOPlist