Poloha a dosažitelnost

AUTO: 66km od HRADCE KRÁLOVÉ (přes Hořice, Ostroměř, Jičín, Sobotka), 40km do LIBERCE (přes Turnov, Příšovice, Ždár), 80km z PRAHY po dálnici směrem na Mladou Boleslav, před MB sjet na silnici č.16 směrem Plazy, Sobotka, dále rovně ... na křižovatce se silnicí č.279 za vesnicí Obruby odbočit na silnici č.279 směr na Dobšín, Kamenice... Za vesnicí Kamenice cca 1km odbočka ke hradu Kost, resp. vesnici Podkost. Objekt se nachází před hradem Kost. Parkování je přímo u objektu v uzamykatelném prostoru. VLAK: cca 2km Od vlakové stanice (Libošovice) po žluté značce ke hradu Kost. BUS: cca 2km od zastávky (Libošovice, Podkost, křiž.Pomníky) po červené značce ke hradu Kost. Jízdní řády idos.cz

  Vybavení a služby

SPOLEČNÉ: Vila je umístněna uprostřed velké zahrady, která Vám zajišťuje dostatek klidu a soukromí. Možnost příjemného odpočinku ve stínu stromů. Je zde přírodní ohniště, kde si můžete opéci maso, buřty, ryby, zeleninu (dřevo nutno vlastní nebo odkoupit). Pro malé i velké sportovní vyžití na travnatém hřišti - fotbálek, nohejbal, volejbal, badminton, líný tenis apod. Kola a sportovní potřeby se uzamykají ve společném sklepě, parkování u objektu na uzavíratelném prostoru.

K pronájmu nabízíme dva prostorné apartmány umístěné v patře vily.

APARTMÁN č.3 dvoupokojový, kapacitu 2-6 osob, ložnice 3 pevná lůžka + možnost přistýlky, obytná kuchyně 2 pevná lůžka, TV, kuchyňská linka, jídelní stůl, koupelna se sprchou a WC, balkón

APARTMÁN č.4 dvoupokojový, kapacitu 2-6 osob, předsíň, podkrovní ložnice 2 pevná lůžka + 3 přistýlky, obytná kuchyně rozkládací gauč 1,5 lůžka, TV, kuchyňská linka, jídelní stůl, koupelna se sprchou a WC, velká terasa.


Ve vile se nekouří - možno na terasách a na zahradě. Ve vile je nutno se přezouvat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Hrad Kost patří mezi naše nejzachovalejší gotické hrady. Stojí nad údolími Plakánkem a Prokopským mezi dvěmi rybníky Bílým a Černým. Po prohlídce hradu Kost je příjemné posedět si U Draka (www.restauracekost.cz) – stylová restaurace, venkovní občerstvení, grilované speciality, na venkovních zahrádkách hotelu Helikar nebo se projít romantickými údolími Plakánkem a Prokopských kolem rybníků a skal. Nejbližší koupání pro Vás je koupaliště v Sobotce (3,5km) a rybníky Branžež - Komárov a Drhlenský, v Podtroseckých údolích Věžák a Nebákovský rybník a vzdálenější Jinolické rybníky u Prachovských skal a v lese skryté malebné koupaliště pod Prachovskými skalami. Český ráj je protkán řadou překrásných turistických i cyklistických tras a výletních míst. Je zajímavé poznat středověkou restauraci, pivovar a zámek v Dětenicích, navštívit některý z hradů a zámků jako Humprecht, Trosky, Valečov, Valdštějn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, projít si skalní město Prachovské skály, Hruboskalsko či Příhrazské skály s Drábskými světničkami. Český ráj je jedním z nejkouzelnějších míst v Čechách.

Zpět


TOPlist
  Vila Bobes - Apartmány u hradu Kost v Českém ráji
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Vila Bobes - Apartmány u hradu Kost v Českém ráji
Ceník ubytování a stravování