Vila Bobes - Apartmány u hradu Kost v Českém ráji

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
AUTO: 66km od HRADCE KRÁLOVÉ (přes Hořice, Ostroměř, Jičín, Sobotka), 40km do LIBERCE (přes Turnov, Příšovice, Ždár), 80km z PRAHY po dálnici směrem na Mladou Boleslav, před MB sjet na silnici č.16 směrem Plazy, Sobotka, dále rovně ... na křižovatce se silnicí č.279 za vesnicí Obruby odbočit na silnici č.279 směr na Dobšín, Kamenice... Za vesnicí Kamenice cca 1km odbočka ke hradu Kost, resp. vesnici Podkost. Objekt se nachází před hradem Kost. Parkování je přímo u objektu v uzamykatelném prostoru. VLAK: cca 2km Od vlakové stanice (Libošovice) po žluté značce ke hradu Kost. BUS: cca 2km od zastávky (Libošovice, Podkost, křiž.Pomníky) po červené značce ke hradu Kost. Jízdní řády idos.cz
Vybavení a služby
SPOLEČNÉ: Vila je umístněna uprostřed velké zahrady, která Vám zajišťuje dostatek klidu a soukromí. Možnost příjemného odpočinku ve stínu stromů. Je zde přírodní ohniště, kde si můžete opéci maso, buřty, ryby, zeleninu (dřevo nutno vlastní nebo odkoupit). Pro malé i velké sportovní vyžití na travnatém hřišti - fotbálek, nohejbal, volejbal, badminton, líný tenis apod. Kola a sportovní potřeby se uzamykají ve společném sklepě, parkování u objektu na uzavíratelném prostoru.

K pronájmu nabízíme dva prostorné apartmány umístěné v patře vily.

APARTMÁN č.3 dvoupokojový, kapacitu 2-6 osob, ložnice 3 pevná lůžka + možnost přistýlky, obytná kuchyně 2 pevná lůžka, TV, kuchyňská linka, jídelní stůl, koupelna se sprchou a WC, balkón

APARTMÁN č.4 dvoupokojový, kapacitu 2-6 osob, předsíň, podkrovní ložnice 2 pevná lůžka + 3 přistýlky, obytná kuchyně rozkládací gauč 1,5 lůžka, TV, kuchyňská linka, jídelní stůl, koupelna se sprchou a WC, velká terasa.


Ve vile se nekouří - možno na terasách a na zahradě. Ve vile je nutno se přezouvat.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hrad Kost patří mezi naše nejzachovalejší gotické hrady. Stojí nad údolími Plakánkem a Prokopským mezi dvěmi rybníky Bílým a Černým. Po prohlídce hradu Kost je příjemné posedět si U Draka (www.restauracekost.cz) – stylová restaurace, venkovní občerstvení, grilované speciality, na venkovních zahrádkách hotelu Helikar nebo se projít romantickými údolími Plakánkem a Prokopských kolem rybníků a skal. Nejbližší koupání pro Vás je koupaliště v Sobotce (3,5km) a rybníky Branžež - Komárov a Drhlenský, v Podtroseckých údolích Věžák a Nebákovský rybník a vzdálenější Jinolické rybníky u Prachovských skal a v lese skryté malebné koupaliště pod Prachovskými skalami. Český ráj je protkán řadou překrásných turistických i cyklistických tras a výletních míst. Je zajímavé poznat středověkou restauraci, pivovar a zámek v Dětenicích, navštívit některý z hradů a zámků jako Humprecht, Trosky, Valečov, Valdštějn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, projít si skalní město Prachovské skály, Hruboskalsko či Příhrazské skály s Drábskými světničkami. Český ráj je jedním z nejkouzelnějších míst v Čechách.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz