Ubytovna Delta - Poloha, Služby, Okolí

Ubytovna Delta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovna Delta se nachází v okrajové klidné části města Chomutova, nedaleko Kamencového jezera a v těsném sousedství nově postaveného zimního stadionu v Mostecké ulici. Centrum města leží nedaleko objektu, běžnou chůzí cca 10-15min.cesty. Dosažitelnost objektu je samozřejmě městskou hromadnou dopravou (autobusy) z centra, ale i vlakového či autobusového nádraží. Při dopravě vlastním vozem je možno využít vlastního parkoviště před budovou, které je monitorováno kamerovým systémem.
Vybavení a služby
Ubytovna je vybavena pokoji dvou kategorií, dvoulůžkové a třílůžkové, dále pak dle výbavy. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní ledničkou a umyvadlem s teplou a studenou vodou, dále máme pokoje vybavené také WC a TV s osmi televizními kanály. Vedle ubytovny je prodejna potravin-samoobsluha. Hosté mají možnost surfování na internetu na našich firemních počítačích ZDARMA, dále je v budově plné pokrytí tzv.WiFi, které je rovněž ZDARMA. V každém patře je kuchyňka vybavena plynovými sporáky a veškerým vybavením, s možností zapůjčením nádobí zdarma. Ubytovna je vybavena kamerovým systémem který monitoruje veřejné prostory v budově a venkovní prostory v okolí budovy. Parkování vozidel hostů na dvou vyhrazených parkovištích na vlastním pozemku které jsou monitorovány kamerovým systémem. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Ubytovna Delta nabízí velmi kvalitní a levné ubytování v Chomutově turistům a pracovníkům firem na služebních cestách. Bohužel NEPOSKYTUJEME sociální bydlení,či bydlení dlouhodobého charakteru.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Město Chomutov je území se zvýšeným výskytem turistického ruchu a nabízí vyžití turistům různých zájmů. Pro detailnější informace o turisticky zajímavých místech doporučuji navštívit naše stránky www.ubytovnadelta.cz - záložku TIPY NA VÝLET. V této záložce najdete fotografie a web.odkazy na zajímavá místa, hrady a zámky, lyžařské sjezdovky a stopy, místa ke koupání a rybaření, městské památky apod.
TOPlist