Ubytování v soukromí Bořislav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří pod královnou našich kopců, největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice. Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku (837m n.m.) a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet autem po hlavní silnici E55 tak vláčkem i autobusem, směr Teplice - Bořislav - Žim, Teplice - Lovosice, Teplice - Praha.
Vybavení a služby
V domě jsou k dispozici 3 pokoje ( dvoulůžkový 2x čtyřlůžkový) s veškerým vybavením pro celkem 10 osob, 2x WC, koupelna, sprchový kout. Každý pokoj má televizi, kompletně vybavená kuchyňka. Wifi internetové připojení zdarma. Parkování je zajištěno před domem. Ve dvoře je možnost posezení pod altánem. Objekt je vytápěn plynovým topením automaticky, včetně bojleru na teplou vodu, která je stále vařící. Provoz ubytování je NONSTOP po celý rok, ubytování s domácími mazlíčky je možné po dohodě s majitelkou. Poskytujeme také množstevní slevy a slevu delšího pobytu. Zjednání taxi služby, telefonu. Stravování - vlastní příprava stravy v plně vybavené kuchyňce. V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice s prodejnou, výměny propan-butanových náplní. Naproti malá hospůdka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku do okolí, lyžování, pěší turistika. Zajímavé okolí pro výlety do Krušný hor, Českého středohoří, aquacentrum Teplice, botanická zahrada, hvězdárna, kina, lázně, Lyžařský areál Bouřňák nebo Telnice, vodní nádrž Barbora v Oldřichově. V okolí je možnost navštívit zříceninu hradu Sukoslav u obce Kostomlaty ze 14. století, dále asi 12 km vzdálené starobylé město Krupka s hradem Rosenburg (14.století) a několika gotickými a renesančními stavbami kostelů. Vysoko nad městem se táhnou horské hřebeny s vrcholem Komáří vížky(806 m n.m.), zpřístupněným lanovou dráhou 15 min jízdy. Na vrcholu je možnost občerstvení ve vyhlídkové restauraci. Lovoš, Porta Bohemica / Opárenské údolí, Dubice - Labe, Ústí -Střekov, ZOO, Větruše, Teplice - Doubravka, botanická zahrada, planetárium, zámek, skalní město Tisá, Duchcov / Osek -zámek, klášter, Bílina - zámek, lázně Kyselka, vrch Bořeň. MILEŠOVKA (3 km) - královna Českého středohoří (837 m), je botanickou rezervací. Na vrcholu se nachází meteorologická observatoř s rozhlednou. Východ slunce z jejího vrcholu patří k nezapomenutelným romantickým dojmům. Za jasného počasí je odměnou jedinečný panoramatický pohled do krajiny a na hrady a zříceniny na výšinách kolem. Milešovka je největrnějším místem České republiky, bezvětří zde bývá v průměru jen 8 dní v roce. Ne náhodou její německý název zní "Donnersberg" ("Hromová hora"). Právě zde je zaznamenáváno nejvíce bouří na našem území.
TOPlist