Ubytování v Orlických horách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační chalupa se nachází v obci Dolní Orlice, která leží 3km od městečka Králíky v okresu Ústí nad Orlicí. Obec Dolní Orlice je asi 2km dlouhá a chalupa se nachází na jejím konci. Jako výchozí měrný bod je považována restaurace Čertovka, která leží u hlavní silnice mezi Králíky a Červenou vodou. Nejsnažším způsobem dopravy k rekreačnímu objektu je automobilová doprava. V obci Dolní Orlice je úzká asfaltová silnice, která končí před začátkem lesu nacházejícího se na levé straně silnice. Dále navazuje prašná zpevněná cesta, která vede až k rekreačnímu objektu. Silnice i cesta k rekreačnímu objektu jsou v zimním období udržovány, proto je v tomto období dostupnost bezproblémová. Při rekreaci v zimním období se doporučuje používání sněhových řetězů.
Vybavení a služby
Obývací pokoj - barevný televizor, sedací souprava jídelní stůl. Kuchyň - kachlová kamna,elekricka trouba kombinovaná s varnými plotýnkami, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, kuchyňské nádobí. Ostatní - teplá voda, koupelna, 2x WC, kombinované vytápění (elektřina/tuhé palivo).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Obec Dolní Orlice leží 3km od městečka Králíky, které je turisticky zajímavým místem a oblastí pro své široké rekreační možnosti, které nabízí. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří Králický Sněžník (15km), Suchý vrch s rozhlednou (8km), Zemská brána (18km), Ledříkova skála (18km), Pastvinská přehrada (16km). Město Králíky je proslulé vojenským muzeem, které se nachází v této lokalitě a vojenskými opevněními (Bouda 6km), která jsou rozmístěna v nedalekém okolí městečka. Vyznavači zimních sportů jako je sjedové lyžování, běh na lyžích a bruslení, zcela jistě najdou zalíbení v nedalekých lyžařských střediscích, upravených běžeckých stopách a možnosti bruslení. Nejbližším lyžařským vlekem, který je od objektu vzálen 2km, je vlek v sousední obci Šanov s možností večerního lyžování. Náročnější lyžaři mohou využít oblíbeného lyžařského střediska pod názvem Dolní Morava-SKI Sněžník na Dolní Moravě (15km), kde je nabízeno široké spektrum služeb. V zimním období je pro lyžaře a turisty zdarma zajišťována přeprava po obci Dolní Morava. Ve středisku jsou čtyři vleky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a zasněžovány technickým sněhem. Nejdelší sjezdová trať v tomto středisku dosahuje délky 1200m. Pro zájemce o výuku lyžování jsou na Dolní Moravně dvě lyžařské školy, které rovněž nabízí půjčování lyžařského vybavení. Další sjezdové tratě se nachází v Mladkově (Petrovičky 16km), lyžařské středisko Čenkovice (13km) a Králíkách (3km). Běžecké tratě se nacházejí v okolí Králík, Králíckého Sněžníku a Suchého vrchu. Z obce Mladkov je dostupná běžecká trať upravená pro bruslení. Lední bruslení lze provozovat na nově vybudovaném kluzišti v městečku Králíky (3km) a nebo na zamrzlé Pastvinské přehradě (16km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz