Poloha a dosažitelnost

Ubytování u Vodehnalů se nachází v CHKO Broumovsko, v klidné části města Teplice nad Metují, část "Kamenec", a to nedaleko vstupu do Teplicko-Adršpašských skal.

  Vybavení a služby

Nabízíme kvalitní ubytování v soukromí. K dispozici je celý nově zrekonstruovaný byt v rodinné vile, která se nachází v klidné části Teplic na Metují nedaleko (1km) od vstupu do Teplických skal. K využití je k dispozici ložnice (3 lůžka), druhá ložnice (2 lůžka), obývací místnost propojená s pokojem (2 lůžka), kuchyň, menší místnost (odpočívárna), toaleta, koupelna, krytý balkon se samostatným vstupem na zahradu a zázemí pro uložení kol apod. Předností je klidné prostředí, zahrada a celé zázemí vhodné především pro rodiny s dětmi. V případě zájmu je možné poskytnout k ubytování ještě jeden samostatný pokoj se 2 lůžky v 1.patře (nutno domluvit s pronajímateli). V letních měsících je k dispozici bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ve vzdálenosti cca 300m je přírodní koupaliště, tenisové kurty a v zimních měsících si lze zasportovat v nafukovací hale (posilovna, fotbal, tenis...) nebo lze využít sjezdovku - Skiareál Kamenec, který je cca 200m vzdálen. Celá oblast je protkána cyklotrasami.

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Vodehnalů Teplice nad Metují
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Vodehnalů
Ceník ubytování a stravování