Ubytování U Tichotů - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování U Tichotů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt Ubytování U Tichotů se nachází v severovýchodní části obce Kvilda nad Jezerním potokem na jižním svahu vrchu Orel asi 200m od komunikace č.167 Vimperk - Kvilda. Jedná se o srubovou stavbu.
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou apartmánech. 1x apartmán - 3 lůžka, 1x apartmán - 5 lůžek. Vybavení: TV, SAT, Wifi internet, kuchyňská linka s příslušenstvím, sociální zařízení. Parkováni u objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní období: lyžařský skiareál Kvilda, denní a noční sjezdové lyžování,lyžařská škola, strojově upravované lyžařské běžecké tratě. V obci Kvilda se nachází muzeum - Stálá expozice Kvildy a Bučiny, Informační středisko Národního parku Šumava, několik restaurací, pekárna, obchod se smíšeným zbožím, obchody s oblečením a upomínkovými předměty. V Obci se nachází multifunkční hřište a dětské hřistě. Kvilda je ideálním východiskem turistických tras jak v zimním tak letním období. V letním období je možno využít zelených autobusů, křižujících celou Šemavu od Boubína až po Špičák. S autobusy je možno cestovat i do bavorské části Šumavy.
TOPlist