Poloha a dosažitelnost

Objekt Ubytování U Tichotů se nachází v severovýchodní části obce Kvilda nad Jezerním potokem na jižním svahu vrchu Orel asi 200m od komunikace č.167 Vimperk - Kvilda. Jedná se o srubovou stavbu.

  Vybavení a služby

Ubytování ve dvou apartmánech. 1x apartmán - 3 lůžka, 1x apartmán - 5 lůžek. Vybavení: TV, SAT, Wifi internet, kuchyňská linka s příslušenstvím, sociální zařízení. Parkováni u objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zimní období: lyžařský skiareál Kvilda, denní a noční sjezdové lyžování,lyžařská škola, strojově upravované lyžařské běžecké tratě. V obci Kvilda se nachází muzeum - Stálá expozice Kvildy a Bučiny, Informační středisko Národního parku Šumava, několik restaurací, pekárna, obchod se smíšeným zbožím, obchody s oblečením a upomínkovými předměty. V Obci se nachází multifunkční hřište a dětské hřistě. Kvilda je ideálním východiskem turistických tras jak v zimním tak letním období. V letním období je možno využít zelených autobusů, křižujících celou Šemavu od Boubína až po Špičák. S autobusy je možno cestovat i do bavorské části Šumavy.

Zpět


TOPlist
  Ubytování U Tichotů Kvilda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování U Tichotů
Ceník ubytování a stravování