Ubytování u Novotných Poniklá - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování u Novotných Poniklá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytovací zařízení se nachází v rodinném domku v horní části obce Poniklá, stranou ruchu místní komunikace, ale poblíž centra obce. Obec Poniklá se nachází v klidné oblasti nezamořené smogem a prům. emisemi. Samotnou obec Poniklá najdeme na trase Vrchlabí (15km) - Harrachov (20km) v podhůří západních Krkonoš. Přímo k objektu je možno se dostat autem, po odbočení na silnici směrem na Jestřabí v Krk. Roudnice. Vlaková stanice Poniklá je od nás daleko 2,5km. Autobusová zastávka místních linek 300m a dálkových spojů 2km. Nejbližší místa okolí jsou Jilemnice (10km), Rokytnice n.Jiz. (15km), Vítkovice v Krk. (6km), Benecko (10km), Špindlerův Mlýn (30km).
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech. Oba mají samostatný vchod, vlastní soc., zař. kuchyňku pro možnost vaření, WIFI. První apt. najdeme v přízemí domu a je 5ti lůžkový. Tvoří ho dva pokoje (3+2) poměrně veliká kuchyň, nově zrekonstruovaná koupelna se sprchou a sam. WC. Druhý apt. je v podkroví domu a má 4 lůžka. Je také dvoupokojový (2+2) má kuchyňský kout pro nenáročné vaření, sprchový kout a také sam. WC. V obou apt. je možnost přistýlky. Parkování: volné stání u domu. Je možné uložení sportovního vybavení (jízdní kola, lyže ...) K dispozici je i příjemné posezení v zahradním altánu s krbem. Nabízíme přátelské, domácí a nekuřácké prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost nákupu potravin: nejbližší 400m, další 2km. Restaurace: nejbližší 250m, další 400m, 800m. Letní aktivity: Poloha obce a jejího okolí, nabízejí krásné možnosti, jak procházek, tak i cyklovýletů různé obtížnosti. Poniklá je i vhodné výchozí místo pro horskou turistiku i cykloturistiku. Nejbl. cykloservis a půjčovna Jilemnice nebo Jablonec n Jiz. Koupání je možné v místním areálu Homole (800m) dále Mřičná 12km, Košťálov 25km, Šp.Mlýn aquapark 30km. Zimní aktivity: místní běžecké tratě (nástup 300m) navazují přes Jestřabí a Rezek i na hřebenové trasy. Sjezdové lyžování je možné v nejbližším okolí. Vítkovice 6km, Jablonec n J. 8km, Vysoké n.J. 10km, Benecko 10km, Herlíkovice 15km, Rokytnice n.J. 15km. Za návštěvu jistě stojí místní muzeum manželů Pičmanových. Zajímavá je i prohlídka zdejší výrobny tradičních vánočních ozdob firmy Rautis.
TOPlist