PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování u Milušky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjemnou dovolenou v malebném prostředí Beskyd můžete strávit na chalupě U Milušky odkud můžete vyrazit za sportem a zážitky, které Vám nabízí okolí Velkých Karlovic. Oblast nabízí nekonečné možnosti příjemně stráveného času od lyžařských areálu, upravených běžeckých stop, moderních wellness center, termálního bazénu se slanou vodou, vyhřívaného a přírodního koupaliště. Nevšední gastronomické zážitky, kulturní a sportovní zážitky a akce. Chalupa U Milušky nabízí celoroční ubytování s kapacitou 9 osob. Objekt se nachází v centru turistických stezek a cyklotras. V zimním období jsou k dispozici udržované běžecké stopy v přímé blízkosti chalupy, rovněž tak Skiareál Razula cca 80m od objektu. Další Skiareály v dostupných vzdálenostech. Možnosti stravovacího zařízení cca 150m od objektu se nachází místní hospoda a minipivovar Pod pralesem včetně místní kuchyně a v letním období probíhá každý pátek Hudební léto s koncerty více i méně známých kapel a dětským hřištěm.
Vybavení a služby
V chalupě je k dispozici plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konev, toustovač, ponorný mixér, ruční šlehač a veškeré potřebné nádobí). K dispozici jsou čistící prostředky a utěrky. Kuchyň je vybavená jídelním stolem a lavicí. Před domem je zahrádka s venkovním posezením, krbem a grilem. Připojení k internetu je k dispozici. V objektu je dostatek úložného prostoru, každá ložnice má svůj vlastní úložný prostor a dále je k dispozici společná šatna. Lyže, kola, či další sportovní potřeby je možné uschovat v prostoru kotelny nebo po domluvě v jiném prostoru objektu. Kouření uvnitř chalupy je zakázáno.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ SEZÓNA: Udržované běžecké tratě. Ski Areál Razula v těsné blízkosti, další Ski Areály v dostupné vzdálenosti (Horal, Machůzky, U Bambucha, Kyčerka, Soláň, Makov, Kasárna, Karolinka, Bílá, Bečvy, Pustevny... ). LETNÍ SEZÓNA: Možnosti koupání (vyhřívané koupaliště v obci Velké Karlovice, přírodní koupaliště Balaton Nový Hrozenkov a Horní Bečva, termální bazén se slanou vodou hotel Horal, koupaliště Hutisko - Solanec, koupaliště Vigantice, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm). Cyklostezky, Bike park Kyčerka. Okolí je protkáno velkým množstvím pěších turistických a cyklistických tras. Půjčovny kol, koloběžek. Sběr hub a lesního ovoce. Hudební léto v hospodě Pod pralesem a různé kulturní a sportovní akce.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz