Ubytování U Kulíška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata U Kulíška je přímo ve ski areálu Herlíkovice, 50m od sjezdovky. Vrchlabí 5km, Špindlerův Mlýn 9km. Autem se dojede přímo k chatě, parkování v zimě na spodním centrálním parkovišti zdarma, autobusová zastávka je 150m, skibus 100m. Přímo pod chatou je dětský park s lyžařskou školkou, půjčovna lyží s 10% slevou od nás.
Vybavení a služby
V chatě je 6 pokojů z toho 2pokoje 4lůžkové a 4 pokoje 3lůžkové. V suterénu, kterým se vchází, je velká lyžárna, Potraviny a MiniBar Kulíšek s posezením u krbu,WIFI, přístupný od 17.00 pro veřejnost. Na pokojích jsou 3lůžkové palandy, skříň, stolek + židle, přípojka na internet. V 1 patře jsou 4 pokoje, společná kuchyňka a koupelny jsou na chodbě vedle pokojů - samostatné WC, samostatný sprchový kout, a koupelna se sprchovým koutem a s WC. V druhém patře jsou dva 3 lůžkové pokoje a pro ně je koupelna a samostatné WC hned vedle na patře. Nástup na ubytování je od 14.00 hod. a odjezd v 10.00 hod. nebo na základě domluvy. Ubytování je bez stravy, lze si objednat dodatečně snídaně. V ceně za ubytování je již zahrnut poplatek za vzdušné (15,- Kč/den/osoba)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní rekreace na lyžích ve ski areálu Herlíkovice - Bubákov. Dvě dětské lyžařské školky, 2x půjčovna lyží, snoupark, horská turistika, běžky. V létě kola, koupání u chaty v bazénu, procházky přírodou. grilování, posezení na venkovní terase, stolní tenis, trampolína, hřiště pro děti.
TOPlist