Ubytování u Jany

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům, ač je nedaleko od centra vesnice, je skoro na samotě. Možnost příjet autem až k domu, kde je dostatek místa na parkování. Po vesnici jsou směrové šipky s názvem Ubytování u Jany. Cesta k domu je po polní cestě ne nejlepší kvality. V zimě je cesta prohrnována až na parkoviště. Do Kytlic je také možné přijet vlakem. Zastávka vlaku je cca 1km od domu.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacity: 1.apartmán č.1 - ložnice s 3 lůžky, kuchyň, koupelna a WC, vlastní vchod 2.apartmán v 1.patře - ložnice s 3 lůžky, kuchyň , koupelna a WC. 3.apartmán pro 2 osoby. Postele široké 140, možnost přespání 4 osob, kuchyň , koupelna, WC. 4.Rodinný apartmán, 2 ložnice - 1.ložnice 3 lůžka, 2.ložnice 2 lůžka, velká kuchyň s 2 přistýlkami, koupelna s rohovou vanou, WC. 5. Apartmán v podkroví, 2 lůžka a 2 přistýlky, kuchyňka, koupelna, WC Poskytujeme pouze ubytování, jídlo si zajišťují hosté sami. Pouze na objednávku zajišťujeme snídaně. Apartmány mají svou kuchyň, pokoj má kuchyň v hale 1.patra. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konví, vařičem, nádobím, utěrkami. Jsou poskytovány povlečené lůžkoviny, ručníky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
U domu je venkovní posezení s možností grilování či opékání na ohništi. Je k dispozici chatka na uložení kol či lyží. Ve vesnici jsou restaurace, pošta, info centrum a obchod.
TOPlist