Ubytování u Jany

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům, ač je nedaleko od centra vesnice, je skoro na samotě. Možnost příjet autem až k domu, kde je dostatek místa na parkování. Po vesnici jsou směrové šipky s názvem Ubytování u Jany. Cesta k domu je po polní cestě ne nejlepší kvality. V zimě je cesta prohrnována až na parkoviště. Do Kytlic je také možné přijet vlakem. Zastávka vlaku je cca 1km od domu.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacity: 1.apartmán č.1 - ložnice s 3 lůžky, kuchyň, koupelna a WC, vlastní vchod 2.apartmán v 1.patře - ložnice s 3 lůžky, kuchyň , koupelna a WC. 3.apartmán pro 2 osoby. Postele široké 140, možnost přespání 4 osob, kuchyň , koupelna, WC. 4.Rodinný apartmán, 2 ložnice - 1.ložnice 3 lůžka, 2.ložnice 2 lůžka, velká kuchyň s 2 přistýlkami, koupelna s rohovou vanou, WC. 5. Apartmán v podkroví, 2 lůžka a 2 přistýlky, kuchyňka, koupelna, WC Poskytujeme pouze ubytování, jídlo si zajišťují hosté sami. Pouze na objednávku zajišťujeme snídaně. Apartmány mají svou kuchyň, pokoj má kuchyň v hale 1.patra. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konví, vařičem, nádobím, utěrkami. Jsou poskytovány povlečené lůžkoviny, ručníky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
U domu je venkovní posezení s možností grilování či opékání na ohništi. Je k dispozici chatka na uložení kol či lyží. Ve vesnici jsou restaurace, pošta, info centrum a obchod.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz