U Hergetů - ubytování v soukromí - Poloha, Služby, Okolí

U Hergetů - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
České Švýcarsko je oblastí kaňonů, pískovcových skal a přírodních rezervací.Obec Jetřichovice patří mezi nejvyhledávanější turistické lokality pro svou jedinečnou polohu. Jako pavučinou jsou zde protkané lesy nejrůznějšími turistickými stezkami a cyklostezkami, které Vás zavedou do dalekého okolí. Během léta můžete využít cyklobusy nebo autobusovou dopravu. jak se k nám dostanete? Vlakem dojedete do České Kamenice, dále pak autobusem. Vlakem do Děčína, dále pak autobusem do Jetřichovic. Autobusová zastávka je vzdálená 50m od budovy. Pokud k nám pojedete autem vydáte se z Prahy po dálnici ve směru na Teplice: z Lovosic zamiřte na Ústí nad Labem a odtud na Děčin a Jetřichovice. Z města Děčín se vydáte na exit směr Liberec a v Ludvíkovicích se budete řídit dle informačních cedulí navádějících přímo do Jetřichovic. Nebo stačí zadat do navigace GPS 50°51'8.438"N, 14°23'32.845"E
Vybavení a služby
Apartmán pro 2 až 3 osoby: předsníň s vestavěnými skříněmi,sprchový kout s toaletou,obývací kout s tv+sat,plně vybavená kuchyň - mikrovln.trouba, lektrický sporák s troubou,chladnička s marazákem,varná konvice, jídelní kout, ložnice manželské dvoulůžko + jednolůžko, tv+sat, balkon s venkovním posezením. Podlaha kryta dlažbou a koberci.Doporučujeme pro hosty se psy. Dva dvoulůžkové pokoje: předsíň s vestavěnými skříněmi,sprchový kout s toaletou, ložnice s manželským dvoulůžkem, tv+sat, sedací kout s křesílky, stolek + židle,chladnička s příručním mrazákem, varná konvice.Podlaha kryta kobercem. Výměna ručníků, lůžkovin a úklid pokojů během pobytu v ceně. Možnost venkovního posezení, úschova kol v budově. Pokud si budete chtít udělat výlet bez vodítka v ruce, rádi vám vašeho pejska ohlídáme a vyvenčíme-cena po domluvě. V ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V přízemí budovy prodejna potravin,restaurace 10m-možnost snídaní a celodenního stravování, pošta 600m, čerpací stanice, lékárna a bankomat v České Kamenici 13 km-autem 18 minut. Info centrum 600m-prodej map a publikací, zajištění vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce, tlumočnické,překladatelské a průvodcovské služby - po objednání,nabídka tras a výletů. V dosahu golf, jízdárna-výlety na koních, horolezectví, cyklistika, turistika, rybaření, houbaření, koupání, půjčovna kol, adrenalinové sporty, návštěva historických památek a muzeí, masáže, kadeřnictví, relaxační centrum Toskana Therme v nedalekém Německu.
TOPlist