U Hergetů - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
České Švýcarsko je oblastí kaňonů, pískovcových skal a přírodních rezervací.Obec Jetřichovice patří mezi nejvyhledávanější turistické lokality pro svou jedinečnou polohu. Jako pavučinou jsou zde protkané lesy nejrůznějšími turistickými stezkami a cyklostezkami, které Vás zavedou do dalekého okolí. Během léta můžete využít cyklobusy nebo autobusovou dopravu. jak se k nám dostanete? Vlakem dojedete do České Kamenice, dále pak autobusem. Vlakem do Děčína, dále pak autobusem do Jetřichovic. Autobusová zastávka je vzdálená 50m od budovy. Pokud k nám pojedete autem vydáte se z Prahy po dálnici ve směru na Teplice: z Lovosic zamiřte na Ústí nad Labem a odtud na Děčin a Jetřichovice. Z města Děčín se vydáte na exit směr Liberec a v Ludvíkovicích se budete řídit dle informačních cedulí navádějících přímo do Jetřichovic. Nebo stačí zadat do navigace GPS 50°51'8.438"N, 14°23'32.845"E
Vybavení a služby
Apartmán pro 2 až 3 osoby: předsíň s vestavěnými skříněmi, sprchový kout s toaletou, obývací kout s tv+sat, plně vybavená kuchyň - mikrovln.trouba, elektrický sporák s troubou, chladnička s mrazákem, varná konvice, jídelní kout, ložnice: manželské dvoulůžko + jednolůžko, tv+sat, balkón s venkovním posezením. Podlaha kryta dlažbou. Dva dvoulůžkové pokoje: předsíň s vestavěnými skříněmi, sprchový kout s toaletou, ložnice s manželským dvoulůžkem, tv+sat, sedací kout s křesílky + stůl, chladnička s příručním mrazákem, varná konvice. Podlaha kryta vinylem a dlažbou. Výměna ručníků, lůžkovin a úklid pokojů během pobytu v ceně. Možnost venkovního posezení s grilem, úschova kol v budově. V ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V přízemí budovy prodejna potravin, restaurace 10m - možnost snídaní a celodenního stravování, pošta 100m, bankomat 300m, čerpací stanice a lékárna v České Kamenici 13 km-autem 18 minut. Infocentrum 300m-prodej map a publikací, zajištění vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce, tlumočnické, překladatelské a průvodcovské služby - po objednání,nabídka tras a výletů. V dosahu golf, jízdárna-výlety na koních, horolezectví, cyklistika, turistika, rybaření, houbaření, koupání, půjčovna kol, adrenalinové sporty, návštěva historických památek a muzeí, masáže, kadeřnictví, relaxační centrum Toskana Therme v nedalekém Německu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz