Ubytování Pod Trúbou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytování se nachází při vjezdu do Štramberka směrem od Nového Jičína. Asi 150m od první autobusové zastávky směrem k centru města po pravé straně cesty. Centrum 600m, bankomat 800m, obchod přímo na místě, restaurace a obchody 600m. Parkování přímo na pozemku.
Vybavení a služby
Pokoje dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastní koupelnou a WC. V každém pokoji je lednice, TV, rychlovarná konvice, klimatizace, WI-fi. Kuchyňka se základním vybavením, sporákem, kávovarem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou mimo pokojů. Venkovní posezení pod pergolou s možností grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malebné historické městečko Štramberk s půvabným okolím s možností turistiky, cykloturistiky, lyžování, koupání, kulturní vyžití. V létě turistika, koupání (koupaliště Libotín 2km, koupaliště Kopřivnice 2km, přehrada Větřkovice 4km). V zimě lyžování sjezdovka Rybí 2km, Kopřivnice 2,5km, Pustevny 20km. Město Kopřivnice 1,5km - technické muzeum, muzeum kočárů, krytý bazén, koupaliště. Hukvaldy 8km - hrad, obora s amfiteátrem. Město Nový Jičín 10km - Žerotínský zámek, muzeum klobouků. Pustevny - Radhošť 20km - lanovka, socha boha Radegasta, socha a kaple Cyrila a Metoděje. Město Rožnov pod Radhoštěm 20km - Valašské muzeum v přírodě - Dřevěné městečko, Valašská dědina, Mlýnská dolina. Mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov 12km. Starý Jičín 15km - hrad. A jiné...
TOPlist