Poloha a dosažitelnost

Ubytovací zařízení se nachází v obci Bystřička v okrese Vsetín. K nám se dostanete po místní komunikaci, vozem můžete dojet až k domu, kde můžete vůz zaparkovat. Jiným způsobem dopravy slouží autobusová doprava - vystoupíte na zastávce Bystřička, U Nováků. Dům se nachází cca 2 minuty od zastávky.

  Vybavení a služby

Můžeme Vám nabídnout ubytování ve dvou samostatných pokojích: 1 pokoj - pro 2 osoby, 2 pokoj - pro 4 osoby. Vybavenost pokojů: POKOJ 1: lednice, základní vybavení a koupelna s WC. POKOJ 2: lednice, základní vybavení a koupelna s WC. Dále je k dispozici malý pokojíček pro 1-2 osoby. Součástí ubytování jsou: kompletně vybavený kuchyňský kout s veškerým vybavením pro vaření včetně spotřebičů (vařič, mikrovlnka, varná konvice), který je společný pro všechny pokoje a malý společenský koutek. Dále je k dispozici zahrada s krbem a posezením.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V obci Bystřička se nachází přehrada Bystřička, kde je možnost zapůjčení loděk a jiných plavidel. Dále se zde nachází letní kino, kde je v letních obdobích promítáno a rozvněž v areálu letního kina probíhá celá řada akcí (např. Starý dobrý western, Rockfest, atd.) Podrobnější informace o rekreaci a službách naleznete na našich webových stránkách.

Zpět


TOPlist
  Ubytování na Bystřičce Bystřička
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování na Bystřičce
Ceník ubytování a stravování