Ubytování na Bystřičce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení se nachází v obci Bystřička v okrese Vsetín. K nám se dostanete po místní komunikaci, vozem můžete dojet až k domu, kde můžete vůz zaparkovat. Jiným způsobem dopravy slouží autobusová doprava - vystoupíte na zastávce Bystřička, U Nováků. Dům se nachází cca 2 minuty od zastávky.
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v prvním patře rodinného domu, kde máme k dispozici 4 samostatné pokoje. 1 pokoj - pro 2 osoby, 2 pokoj - pro 4 osoby, 3 pokoj - pro 2 osoby (pouze dvě lůžka k přespání), 4 pokoj - pro 1 osobu (pouze 1 lůžko k přespání). Vybavenost pokojů: POKOJ 1: lednice, základní vybavení a koupelna s WC. POKOJ 2: lednice, základní vybavení a koupelna s WC. POKOJ 3: postele, pouze pro přespání. Součástí ubytování jsou: kompletně vybavený kuchyňský kout s veškerým vybavením pro vaření včetně spotřebičů (vařič, mikrovlnka, varná konvice), který je společný pro všechny pokoje a malý společenský koutek. Dále je k dispozici zahrada s krbem a posezením. K posezení je k dispozici kuchyňka i posezení v přízemí domu. Dále je možnost připojení k WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci Bystřička se nachází přehrada Bystřička, kde je možnost zapůjčení loděk a jiných plavidel. Dále se zde nachází letní kino, kde je v letních obdobích promítáno a rozvněž v areálu letního kina probíhá celá řada akcí (např. Starý dobrý western, Rockfest, atd.) Podrobnější informace o rekreaci a službách naleznete na našich webových stránkách.
TOPlist