PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Kuřátko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benecko - nebo-li již vžité vzdušné lázně, je krkonošská obec ležící v západních Krkonoších. Ačkoliv není tak známá jako Špindlerův Mlýn nebo Harrachov, svojí vyšší polohou jistě okouzlí své návštěvníky. Díky možnosti celoroční turistiky nebo cca 10 lyžařským vlekům je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i aktivní sportovce. Ubytování Kuřátko se nachází na prosluněné stráni cca 900m chůzí od centra Benecka. V zimě pak můžete využít cca 250m vzdálený lyžařský vlek Cinkáč, který Vás vyveze do Family Arény v centru Benecka. Celoročně lze k ubytování dojet autem. Parkování přímo u objektu.
Vybavení a služby
V budově se nachází 3 velké apartmány (cca 50m2). Každý má své sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňku - mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, sporák s troubou, topinkovač, toastovač, mixér aj. Dva Apartmány se nacházejí v první patře a jsou mezonetové. Jedná se o velké místnosti s kuchyňkou, jídelním koutem a manželskou postelí, ostatní lůžka jsou na vyvýšeném patře. Apartmán v přízemí je jako malý byt - ložnice, obývací pokoj, kuchyňka a sociální zařízení. V budově je také možnost solné finské sauny a masáží za poplatek. V průběhu roku 2020 bude zbudován celoroční vyhřívaný bazén. U domu jsou velké pozemky s možností různého vyžití pro děti - prolézačky, trampolína, pískoviště aj. Ve venkovní kryté pergole je pak možnost posezení a grilování v krbu. Okolní prostředí je vhodné pro zimní radovánky - bobování, sáňkování či letní hry. V celé budově je možnost bezplatného wiFi připojení. Vše je nekuřácké. Kuřáci mohou využít venkovní terásky. Dětské postýlky k dispozici

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko je nejvýše položenou obcí v Krkonoších, což zaručuje v zimním období dostatek přírodního sněhu, který pak slouží k vyžítí dětí i dospělých. Po celý rok se zde také těží v polohy na jižním svahu hory Žalý, která zaručuje největší počet slunečných dnů v Krkonoších. Okolí vybízí k různým sportovním či odpočinkovým aktivitám - lyže, běžky, sáňky, turistika, procházky s výhledem do kraje či na hřebeny Krkonoš. Benecko je vhodným výchozím bodem pro hřebenové tůry či vyjížďky po okolních pamětihodnostech. (zoo safari, stezka korunami stromů, Baldův vodní svět, Dolomitové jeskyně aj). Výstup na rozhledu Žalý je již téměř povinností či příjemná procházka (v zimně na běžkách) k hospůdce na Rovinkách. V centru Benecka pak naleznete množství restaurací, pizzerii a bowling bar, kavárnu, velmi dobře vybavený obchod, půjčovny kol a elektrokol, v zimně pak půjčovny lyží, běžek a sportovního vybavení a lyžařské školičky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz