Poloha a dosažitelnost

Příjezd k objektu je od hlavního náměstí (s radnicí) směrem na Havlíčkův Brod. Těsně před výjezdem z města odbočuje ulice doleva. Objekt k ubytování je druhý dům od konce ulice na pravé straně. Parkování je přímo před objektem pro 3 auta. Hlinsko leží na železniční trati, kromě vlaku zde projíždí celá řada autobusových spojů.

  Vybavení a služby

Vstup do objektu je přes obytnou venkovní terasu. Objekt je částečně zvenku a uvnitř zcela nově zrekonstruován. K dispozici je venkovní terasa, zahrada a úschovna lyží. Ubytování je možné buď ve dvoulůžkových pokojích nebo ve 4 lůžkovém a 6 lůžkovém apartmánu. Pokoje jsou vybavené dřevěným nábytkem, televizí a připojením k internetu. V obou kuchyňkách je myčka na nádobí, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a veškeré nádobí pro vaření a stolování. V topné sezoně jsou pokoje vytápěny na 21° C. Možnost použití automatické pračky. Na přání podávání snídaní.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Hlinsko je východištěm značených pěších a cyklotras do centra Žďárských vrchů a Železných hor. Pro sportovní vyžití slouží krytý plavecký bazén s vířivkou a se saunou, zimní stadión s ledovou plochou, sjezdovka se 2 vleky a s umělým zasněžováním a jedna dětská sjezdovka s provazovým vlekem, 2 restaurace přímo u sjezdovek, lanový park. Okolí města nabízí řadu možností k pěším vycházkám a k cykloturistice. Přímo ve městě je skanzen lidové architektury "Betlém", v jeho objektech se nachází stylová restaurace, cukrárna, kavárna, obchůdky s dárky, bylinkami atd. V Hlinsku je možno navštívit muzeum, galerii, kino. Každoročně se během léta konají ve městě a jeho okolí letní slavnosti, koncerty a různé kulturní akce.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Holcovi Hlinsko v Čechách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Holcovi
Ceník ubytování a stravování