TOPlist

Ubytování Holcovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží na jižním okraji města, poblíž rozcestí turistických značek vedoucích do Žďárských vrchů. Doprava je možná buď vlastním vozidlem nebo autobusem či vlakem.
Vybavení a služby
Ubytovací prostory jsou rozmístěny ve dvou podlažích. Ubytování je možné v apartmánu pro 4-5 osob nebo v jednotlivých pokojích - v jednolůžkovém, dvoulůžkovém nebo rodinném dvoupokoji. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství. Možnost přípravy jídla ve dvou plně vybavených kuchyňkách. Na přání hostů podáváme v jídelně snídaně. Ve městě je několik restaurací, pizzerie, kavárna a další možnosti stravování a občerstvení. Hosté si mohou posedět ve venkovních zahradních prostorách vybavených sedacím nábytkem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letních měsících je v blízkém i širším okolí mnoho turistických cest a cyklostezek vedoucích k přírodním i kulturním pamětihodnostem v našem kraji. Rádi všem hostům poradíme s výběrem zajímavých cílů. K dispozici pro ně máme propagační materiály. V zimních měsících je možnost lyžování na místní sjezdovce s půjčovnou a lyžařskou školou. Ve městě je krytý zimní stadion, plavecký bazén, sauna, posilovna, dětská hřiště, kino, muzeum, galerie atd. Přímo ve městě je památková zóna Betlém, kde se během roku konají různé kulturní a společenské akce – farmářské trhy, jarmarky, masopustní obchůzky, Adámkovy folklórní slavnosti aj. Poblíž města se nachází skanzen Veselý kopec. Za návštěvu jistě stojí kromě jiného světový unikát Peklo Čertovina vzdálené necelé 4km a Pohádková vesnička nacházející se 22km od Hlinska.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz