Poloha a dosažitelnost

Místo je vzdáleno 100km od Prahy, 7km od Turnova - směr Jičín. V blízkosti (1km) Hruboskalské skalní město, zámek Hrubá Skála, hrad Trosky.Zimni sporty -vlek na Kozakově 2 km sjezdovek-vhodne pro rodiny a male děti.Vlek je cenove velmi dostupny-.Kuzelky a tenis 1 km od domu.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytovací kapacity v soukromí. K dispozici je ubytování ve dvou staveních umístěných na velké zahradě v klidné vesnici v Českém ráji. Oba objekty jsou vybaveny kuchyněmi s možností vaření. K dispozici je nádobí, příbory. Na zahradě je možno využívat ohniště a malý gril na dřevěné uhlí.

  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší přírodní koupání je v romantickém rybníku, který je lemovaný po jedné straně pískovcovými skalami. Rybník je vzdálen 10 minut chůze. Zde je též možnost rybaření. Ve vesnici je malé veřejné travnaté fotbalové hřiště. Vesnice je ideálně umístěna pro pěší a cyklistické výlety. V místě je možno pěstovat turistiku obzvláště po několika naučných stezkách. Dále je zde množství ostatních dobře značených turistických a cyklistických tras. V létě je v blízkém i vzdálenějším okolí několik možností koupání. Kopec Kozákov je středisko paraglidingu. V zimě se na kozákovské sjezdovce vybavené vlekem lyžuje - 2 km sjezdovek. V blízkosti je několik koňských jízdáren. Volejbalové a fotbalové hřiště 1km. Tenisové hřiště 1km. Ve skalních městech se ve značné míře provozuje horolezectví. Na řece Jizeře a Kamenici vodní turistika.

Zpět


TOPlist
  Ubytování na statku v Českém ráji-Penzion V RÁJI
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování na statku v Českém ráji-Penzion V RÁJI
Ceník ubytování a stravování