PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Bugár

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jedná se o apartmány se samostatným vchode a parkováním na vlastní pozemku z ulice a ve dvoře. Objekt se nachází v obci Bělá č.5 u Nové Pece na rozhraní Lip.vodní nádrže a v NP.Šumava. Autobus téměř před domem a vlak v Nové Peci (asi 1,2 km) jezdí vždy z obou stran v sudých hodinách. Platba za ubytování je vždy na fakturu. Dvůr a zahrada jen pro Vás - ohniště, plyn. gril, houpačky, stolní tenis, zahradní šachy, šipky a pod. Uskladnění kol je dobře zajištěno.V letních měsících venkovní vyhřívaný bazén (3x1 m)
Vybavení a služby
Vybavení obývacích kuchyní: linka s nádobím a porcelánem, s dřezem, lednice, dvouvařič, odsávání, mikrovlnka, varná konvice, lavice se stolem a židlemi, TV, WIFI, krbová kamna na dřevo +přímotopy, závěsný sušák na prádlo, soc.zařízení. Z kuchyně se jde vždy do sam.ložnic, největší apartmán má zastřešený balkon a WC navíc, 2 ložnice jsou vždy s dvoulůžkem a 2 sam.lůžka. Lůžka jsou povlečena a s ručníkem. Parkování je na vlastním pozemku a na dvoře je dispozici stůl na tenis, ohniště s posezením, houpačky, venkovní šachy a koš na košíkovou.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Je zde mnoho tur.stezek a cyklotras pro náročné i méně náročné. Stezka před domem protíná jak Lipensko tak Šumavu. V letních měsících je možné navštívit celé Lipensko, včetně koupání (pláže v Nové Peci nebo v Horní Plané), vodní sporty, rybolov, výlety na Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, výlet na člunu po Vltavě, ale i historická města jako Český Krumlov, Prachatice, Vimperk, Volary ale i jiné. V zimním období je možné jak na běžky tak i do zimních areálů na Lipně a na Rakouském Hochfichtu. Pokud u nás není na běžeckých trasách sníh, tak je určitě na Rakouské Schenebenu 15km. V nové Peci je trvale otevřena samoobsluha a další obchod, Hotel Marlin a Restaurace Alma. V letních měsících je otevřeno více restaurací. V Bělé není žádná.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz