Poloha a dosažitelnost

Roubená stylová chalupa na okraji obce Stav, 6km od Nové Paky a 10km od Jičína. 25km Dvůr králové n. Labem, 30km Vrchlabí, 40km Špindlerův Mlýn, 45km Hradec Králové, 50km Pec pod Sněžkou. Na trase Praha - Jičín - Špindlerův Mlýn.

  Vybavení a služby

Prostorná zahrada, vlastní bazén o průměru 3,5m, zastřešená terasa s posezením a grilem, ohniště. Vhodné pro rodiny s dětmi - skluzavka, houpačky, trampolína o průměru 4m, pískoviště. Parkování u objektu, zamykatelná vrata. Vybavená kuchyń - sporák se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice. Obývací pokoj s krbem, televizí, SAT a DVD. Stylová světnice s kachlovými kamny. Nově vybudovaná jídelna pro 12 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přírodní nádrž v Jahodnici 1km, Lužany 1km, aquapark v Jičíně (88m dlouhý tobogán, můstek, protiproud, vířivky, parní komora, sauna, masáže) 10km, koupaliště na Pecce 11km, aquacentrum a zábavní centrum Babylon v Liberci 40km, squash, bowling, tenisové kurty v Nové Pace 3km. Výlety v Ćeském ráji - Prachovské skály, hrad Pecka, Kumburk, Trosky, Humprecht, Kozákov, Kost, Suché skály, Besedické skály, Klokočské skály, Betlémské skály, Drábovna, Drábské světničky, Rotštejn, Valdštejn, Sychrov, Bozkovské dolomitové jeskyně, ZOO safari ve Dvoře Králové nad Labem. Blízká lyžařská střediska: Máchovka, Karas - Mezihoří, vlek Tábor

Zpět


TOPlist
  U Zdeňka Stav
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Zdeňka
Ceník ubytování a stravování