U Šourase

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Černý Důl leží na úpatí Černé Hory cca 12km od Vrchlabí, 4km od Jánských lázní (další orientační vzdálenosti – Pec pod Sněžkou 20km, Špindlerův Mlýn 23km, Mladé Buky 10km, Dolní Dvůr 8km). Do všech středisek jezdí v zimním období skibusy. Autobusové spojení: Vrchlabí nebo Trutnov - náměstí Černý Důl cca 200m, několikrát denně. Vlakové spojení: Vrchlabí, Svoboda nad Úpou dále autobusem –doporučujeme pouze jedincům s dostatkem volného času, dobrými nervy a flegmatikům. Aktuální informace o sněhových podmínkách, počasí a připravovaných akcích získáte na: www.skipark.cz nebo denně ČT2 8.00–8.30 Panorama
Vybavení a služby
Hostům slouží k ubytování 2 apartmány, příjemně a účelně vybavené s možnou obsazeností 2-6 osob. Vybavená kuchyňka a jídelní koutek je součástí každého stejně tak jako koupelnička s WC a se sprchovým koutem.
Rekreace a služby v okolí
Malá vesnička v údolí Stříbrného potoka nabízí svou polohou a občanskou vybaveností ideální podmínky pro rodinnou rekreaci. Apartmany u Šourase se nachází v klidné části této „střediskové“ vesničky. Sjezdové lyžování - terény pro všechny kategorie lyžařů. Pro lyžaře jsou 2 vleky a lanové dráhy vedoucí na Špičák do vzdálenosti 500 m, avšak již 200m od apartmánu je zastávka skibusu. Součástí areálu Markid je i moderní dětský Kidpark. Lanová dráha skýtá pro milovníky bílé stopy možnost „bez dřiny“ dosáhnout hřebenů Krkonoš a dále pokračovat po upravených běžeckých trasách. V místě je půjčovna lyží, snowboardů a lyžařské školy. Pernamentku lze použít i ve střediscích Mladé Buky a Dolní Dvůr. V Jánských Lázních je kabinová lanová dráha na Černou Horu, kde jsou 3Km sjezdových tratí a 10km běžeckých tratí. Drobné nákupy možno uskutečnit přímo v místě (samoobsluha). Svařáček a něco k zakousnutí nabízejí restaurace a útulné hospůdky v místě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz