U Šourase

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Černý Důl
Adresa: 
Černý Důl 205
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 384 234
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/usourase
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl počasí Černý Důl

Apartmány v rodinném domě v centru obce Černý Důl v blízkosti sjezdovek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Černý Důl leží na úpatí Černé Hory cca 12km od Vrchlabí, 4km od Jánských lázní (další orientační vzdálenosti – Pec pod Sněžkou 20km, Špindlerův Mlýn 23km, Mladé Buky 10km, Dolní Dvůr 8km). Do všech středisek jezdí v zimním období skibusy. Autobusové spojení: Vrchlabí nebo Trutnov - náměstí Černý Důl cca 200m, několikrát denně. Vlakové spojení: Vrchlabí, Svoboda... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostům slouží k ubytování 2 apartmány, příjemně a účelně vybavené s možnou obsazeností 2-6 osob. Vybavená kuchyňka a jídelní koutek je součástí každého stejně tak jako koupelnička s WC a se sprchovým koutem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Malá vesnička v údolí Stříbrného potoka nabízí svou polohou a občanskou vybaveností ideální podmínky pro rodinnou rekreaci. Apartmany u Šourase se nachází v klidné části této „střediskové“ vesničky. Sjezdové lyžování - terény pro všechny kategorie lyžařů. Pro lyžaře jsou 2 vleky a lanové dráhy vedoucí na Špičák do vzdálenosti 500 m, avšak již 200m od apartmánu je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Šourek
Informace poskytnul: Jiří Šourek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz