U šneka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány U šneka se nachází na Šumavě v okrajové části Železné Rudy na krásném místě uprostřed šumavské přírody, které je lemováno horským potůčkem a obklopeno lesem. Jedná se o klidné místo, vzdálené přitom pouhých 400 metrů od centra města, stejně tak i od železničního a autobusového nádraží. hostům je zdarma k dispozici vlastní parkoviště.
Vybavení a služby
Apartmány U šneka byly nově vybudovány v roce 2006. Celková kapacita ubytování je cca. 13 lůžek (ubytovací kapacitu lze navýšit o cca 20 lůžek ubytováním v sousedním pensionu, vzdáleném 20 m). Apartmány jsou vybaveny minikuchyňkou s lednicí, vařičem a mikrovlnkou; jejich součástí nejsou balkony. Ubytování je vhodné nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro seniory a soustředění sportovních klubů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC a barevným LCD televizorem. Ubytování je s vlastním stravováním nebo je stravování možné v blízké restauraci. Hosté mají na všech pokojích možnost se připojit k internetu přes bezdrátovou WiFi síť. Ve všech apartmánech platí zákaz kouření.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve městě Železná Ruda je hostům k dispozici kompletní nabídka základních služeb (mj. lékař, lékarna, obchody, restaurace, půjčovny lyží atd.). V blízkém okolí města řada zajímavých turistických cílů (např. Černé, Čertovo jezero), v zimních měsících se zdejší lokalita řadí k místům s nejlepšími podmínkami ke sjezdovému i běžeckému lyžování v rámci celé ČR. V nedaleké příhraniční oblasti Německa možnost využití lázeňských a rehabilitačních zařízení, též možnost navštívit malebná bavorská městečka s typickou a proslulou architekturou a tradičními řemesly.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz