U šneka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány U šneka se nachází na Šumavě v okrajové části Železné Rudy na krásném místě uprostřed šumavské přírody, které je lemováno horským potůčkem a obklopeno lesem. Jedná se o klidné místo, vzdálené přitom pouhých 400 metrů od centra města, stejně tak i od železničního a autobusového nádraží. Apatmány poskytují ubytování pro cca. 13 osob ve dvou a čtyř lůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC a barevným LCD televizorem. Všechny apartmány mají kuchyňku. Apartmány U Šneka byly nově vybudovány v roce 2005. Ubytování je možné si objednat s polopenzí či se snídaní, a to v restauraci sousedního pensionu, vzdáleného pouhých 20 metrů. Hosté mají na všech pokojích možnost se připojit k internetu přes bezdrátovou WiFi síť. Ve všech pokojích platí zákaz kouření a hostům je zdarma k dispozici vlastní parkoviště.
Vybavení a služby
Restaurace s kapacitou 35 míst – v sousedním pensionu, vzdáleném 20 metrů. Vířivka a sauna – v sousedním pensionu. 2 tenisové kurty s antukovým povrchem – u sousedního pensionu. Půjčovna horských kol. Místnost na úschovu kol, lyží. WiFi připojení k internetu. Vlastní parkoviště (parkování v ceně pobytu).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve městě Železná Ruda je hostům k dispozici kompletní nabídka základních služeb (mj. lékař, lékarna, obchody, restaurace, půjčovny lyží atd.). V blízkém okolí města řada zajímavých turistických cílů (např. Černé, Čertovo jezero), v zimních měsících se zdejší lokalita řadí k místům s nejlepšími podmínkami ke sjezdovému i běžeckému lyžování v rámci celé ČR. V nedaleké příhraniční oblasti Německa možnost využití lázeňských a rehabilitačních zařízení, též možnost navštívit malebná bavorská městečka s typickou a proslulou architekturou a tradičními řemesly.
TOPlist