Rekreační objekt u ski-areálu Modrá Hvězda - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační objekt u ski-areálu Modrá Hvězda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází přímo u ski-areálu Modrá Hvězda. V místě je konečná stanice meziměstské autobusové dopravy a je proto snadno dosažitelný i v zimě. Parkování přímo u domu není, ale je možno v blízkém okolí (cca 50-100m), v létě zdarma, v zimě, bohužel, placené (cca 500 Kč za auto a týden).
Vybavení a služby
K dispozici je 5 pokojů pro max. 16 osob s TV, vybavená kuchyně, koupelna, 2x WC a sprchový kout. V přízemí je 1 pokoj se 3 postelemi (palanda a samostatné lůžko); v 1. patře je 1 pokoj se 4 postelemi + 1 pokoj se 3 postelemi (dvoulůžko s palandou); ve 2. patře je 1 pokoj se 4 postelemi + 1 pokoj s dvoulůžkem. Topení a ohřev vody je elektřinou (akumulačky, bojlery). Jako společenská místnost je využíván pokoj v přízemí. Dům je používán k vlastní rekreaci a částečně pronajímán. Nejedná se o žádný luxus, což však vykompenzuje mimořádná poloha objektu. Hosté jsou v domě sami a sami si také hospodaří. Ubytovatel zajistí povlečení postelí (nedohodne-li se jinak) a hosté si přivážejí vlastní hygienické potřeby (ručníky). V letním období je možno využívat k posezení zahradní nábytek, zastřešený altán a krb.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Výhodné pro týdenní zimní i letní rekreaci 2-3 spřátelených rodin s dětmi. Základní služby (obchod, pošta, restaurace, bus) v blízkém okolí u Horního náměstí (cca 3 minuty), zbytek (bankomaty, lékař atd.) u Dolního náměstí v Rokytnici nad Jizerou (cca 4km). Více na www.rokynice.com
TOPlist