TOPlist

U Semushki

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pernink je ideální zejména pro lyžaře, kteří si nejsou zcela jistí svým uměním! Pouhých 10km od Perninku leží městečko Boží Dar se svým horským střediskem Klínovec, od lázní Karlových Varů jej děli 23km, poněkud více jsou vzdáleny Mariánské Lázně. V okolních budovách se nacházejí restaurace, diskotéka, obchody, kino, lékárna, pošta, informační středisko. 50m od chaty je zastávka autobusu, k vlakovému nádraží je asi 800m.
Vybavení a služby
Naše útulné apartmá "U Semushki" se nachází na hlavní třídě lázeňského městečka Pernink, kde existuje řada možnosti pro milovníky zimních sportů případně pro ty, kdo chtějí odpočinout si v lůně přírody. Zdařilá poloha a domácká atmosféra jsou zárukou toho, že nic nenaruší Váš odpočinek, a my se budeme snažit, aby byl maximálně pohodlný. Hoste mají k dispozici jeden ze tří apartmánů, přičemž každý z nich zabírá celé patro, proto je možné ubytovat se i s dětmi nebo společně s přáteli (8 -10 osob v každém apartmá). Uvnitř budovy byla nedávno provedena rekonstrukce interiéru a rozmístěn nový nábytek. Každé apartmá se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje s TV+SAT+DVD, kuchyní se vším nezbytným vybavením včetně varné konvice a mikrovlnné trouby, samostatnou koupelnou a WC. Na sjezdovky hosty dopraví 3 lanovky, které jsou vzdálené cca 300-600m od naších apartmánů. Sjezdovky jsou vybaveny sněhovými děly a zařízeny pro noční lyžování. Příjemně Vás překvapí také mírné ceny lázeňských služeb. Doufáme, že s pobytem u nás budete spokojení a netrpělivě očekáváme Váš příjezd.
Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících možno využít v obci 3 sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Od chaty od 300-600m. V létě je zde možné: turistika, cyklistika, houbaření a sběr borůvek. 10km v obci Potůčky možnost využití bazénu. Výlety do nedaleké obce Boží Dar či Klínovec a nebo 23km vzdálených Karlových Varů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz