PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Lanovky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží ve Skiareálu Herlíkovice-Bubákov, přímo na Bubákově, Hořejší Vrchlabí. Za lyžováním nemusíte nikam popojíždět autem. Parkování zdarma u penzionu.
Vybavení a služby
K dispozici lyžárna/kolárna, WIFI v celém objektu, společenská místnost Vaření vlastní. Po domluvě možná snídaně, polopenze, plná penze (při min. počtu 16 osob). Ubytování domácích mazlíčků je možné po předchozí domluvě

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Lyžování ve skiareálu Herlíkovice-Bubákov, Lyžařská škola Bubákov, Ski areál Špindlerův Mlýn (cca 12km); Ski resort Černá hora - Pec pod Sněžkou (cca 20km), výlety na sněžnicích a skialpech, půjčovna sněžných skútrů (Lyžařská škola Bubákov); Wellness centrum ve Špindlerově Mlýně - Bedřichově ( cca 12km), aquapark ve Špindlerově Mlýně ( cca 13km); plavecký bazén a sauna v Jilemnici (cca 13km), bobová a sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně. Návštěvy blízkých měst: Vrchlabí, Jilemnice, Hostinné, Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Dvůr Králové nad Labem. Letní aktivity: pěší turistika, cykloturistika, relaxace, koupání, houbaření, projížďky na koních, horolezení, koloběžky, adrenalinové zážitky, bobová dráha, vyhlídkové lety, lanovky, cyklostezky, pěší trasy, rozhledny, města
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz