U Korešů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dopravní informace: • Příjezd od směru Karlovy Vary - Boží Dar směrem na Vejprty: Jedete z Božího Daru okolo Klínovce (asi 5 km) a přijedete na křižovatku u hotelu Nástup. Zde odbočíte doprava a jedete 300 m, uvidíte ceduli Háj, odbočíte doleva. Po 600m na levé straně je hotel Johanka a od Johanky pátý dům je chata č.9. • Příjezd od Chomutova (Prahy): Chomutov - směr Vejprty - z Vejprt přes České Hamry směr Boží Dar (vypněte navigaci - povede Vás přes nesjízdné cesty). Pokračujte po hlavní cestě až na křižovatku u hotelu Nástup a zde odbočíte doleva, po 300m odbočíte doleva. • Možnost dopravy autobusem nebo vlakem: Zastávka autobusu je u hotelu Nástup, nejbližší zastávka vlaku je v Českých Hamrech.
Vybavení a služby
Přízemí: veranda, samostatné WC, koupelna, kuchyň, obývací pokoj. Patro: 2x ložnice, strmější schodiště. V přízemí je vstupní veranda s lednicí a mrazícím boxem a samostatným WC. Obývací pokoj je vybaven krbovými kamny s posezením, jídelní sedací soupravou, barevným televizorem, satelitem, akumulačními kamny. Kuchyň je kompletně vybavena s plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, překapávačem, akumulačníma kamnamaKoupelna má sprchový kout, umyvadlo, sušák na ručníky. Ložnice č.1 - dvě samostatná lůžka, vestavěné skříně, skříňka s lampičkou. Ložnice č.2 - dvě samostatná lůžka, vestavěné skříně, patrová postel, noční stolky, lampičky, odkládací plocha pro zavazadla.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Sportovní vyžití a výlety: Lyžařské areály - Klínovec Sever a Boží Dar Neklid, letní a zimní turistika, cykloturistika, koupání, tenis, golf, houbaření. Lyžařský areál Klínovec - Sever (vzdálenost 700m) je největší lyžařské středisko v Krušných horách s nejmodernější lanovkou, snoubordovým parkem, lyžařskou školou, půjčovnou lyží s vybavením, U-rampou, nočním lyžováním, umělým zasněžováním - sjezdové tratě v celkové délce 14km. Ve středisku se nachází miniareál pro začátečníky i pro rodiny s dětmi. Skiservisy, bufety, restaurace, běžecké tratě. K dispozici je veřejné bezplatné parkoviště pro 500 aut Z obce jezdí SKIBUS na trati Háj - vleky - Háj. Výlety: Loučná - 1,5km - přechod do Německa, skiareál ELZA-SKI, galerie Gustava Zendela. Kovářská - 6km - muzeum letecké bitvy, kostel, market, pošta, kadeřnictví. Vejprty - 10km - přechod do Německa, kostel, market, bankomat, kino, kadeřník, freeshop, tenis, bowling, benzínová pumpa. Boží Dar - 6km - přechod do Německa, lyžařský areál Neklid, Novako, Ježíškova cesta, lyžařská škola, běžecké tratě, cyklostezky, Infocentrum. Karlovy Vary - 33km - termální lázně, divadlo, golf, muzeum Becherovky, sklárna Moser, bazén. Chomutov - 40km - Evropské safari, bazén, museum, Kamencové jezero. Klášterec nad Ohří - 17km - aquapark s tobogány, zámek, lázně, markety. Hotel Nástup - 700m - krytý bazén, sauna, fitness, tenis, minigolf.
TOPlist