U Jagušky - Poloha, Služby, Okolí

U Jagušky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion naleznete v západních Krkonoších uprostřed obce Křižlice, 8km od Jilemnice. V okolí je lyžařské středisko a snowpark SKI ALDROV, Křižlicemi vede cyklo okruh Harrachova cesta.
Vybavení a služby
Horská chata u Jagušky nabízí 2 pokoje a 2 apartmány pro 3-5 osob. Celková kapacity je 15 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Standartem každého pokoje je TV, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy, hračky pro děti a šipky. Společenská místnost je vybavena TV se satelitem a DVD přehrávačem. Venkovní dřevěná terasa nabízí hostům prostor pro odpočinek a grilování. Naši hosté mají možnost využít bezplatného parkování u objektu a bezplatné připojení do internetu - WiFi. Náš penzion je zcela NEKUŘÁCKÝ.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování ve Ski Areálu ALDROV, Ski Areálu BENECKO. Lyžařské běžecké tratě Krkonošské magistrály. Celoroční koupání v krytém bazénu Jilemnice, letní koupaliště v Poniklé. Tenisové a volejbalové kurty v Jilemnici, bowlingové dráhy v Jilemnici. Rekreační cyklistika, horská cyklistika, pěší turistika. Vyjížďka na koních pro děti i dospělé. In-line brusle.
TOPlist