TOPlist

Penzion U Horejšů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Areál U Horejšů najdete uprostřed rekreačního střediska Zadov-Churáňov. Bezproblémová dostupnost autem, autobusem nebo kombinovaně vlak-autobus. Veškeré možné spoje hromadné dopravy najdete na našich internetových stránkách. Parkoviště pro ubytované je přímo před penzionem a zastávka autobusu ve vzdálenosti 50m od penzionu. Sjezdové i běžecké tratě jsou ve vzdálenosti 50-300m od penzionu a výchozí místa cyklotras a turistických stezek také tak. Výlety najdete na http://dovolena-sumava.com
Vybavení a služby
Náš areál nabízí široké spektrum služeb. Venkovní bazén 7x3,5 metru. Ubytování je v moderně vybavených pokojích. Další součástí areálu U Horejšů je lyžařská škola a půjčovna lyž.vybavení. Lyžařský vlek "POMA" 350m s technickým zasněžováním na vlastní sjezdovce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreační středisko Zadov-Churáňov je druhé největší na Šumavě nejen svojí rozlohou a vybaveností, ale i oblíbeností ve všech ročních obdobích. Bohatou nabídku letních i zimních turistických tras najdete na našich stránkách http://dovolena-sumava.com. V období letních prázdnin je v provozu ekoautobus spojující nejvýznamnější místa Šumavy a v zimním období skibus spojující Areál U Horejšů s ostatními částmi Lyžařského areálu Zadov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz