Penzion U Horejšů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Areál U Horejšů najdete uprostřed rekreačního střediska Zadov-Churáňov. Bezproblémová dostupnost autem, autobusem nebo kombinovaně vlak-autobus. Veškeré možné spoje hromadné dopravy najdete na našich internetových stránkách. Parkoviště pro ubytované je přímo před penzionem a zastávka autobusu ve vzdálenosti 50m od penzionu. Sjezdové i běžecké tratě jsou ve vzdálenosti 50-300m od penzionu a výchozí místa cyklotras a turistických stezek také tak. Výlety najdete na http://dovolena-sumava.com
Vybavení a služby
Náš areál nabízí široké spektrum služeb. Novinka - nový vyhřívaný bazén 7x3,5 metru. K ubytování v moderně vybavených pokojích můžeme nabídnout restauraci s tradiční jihočeskou kuchyní, Budvarským pivem a lidovými cenami. Další součástí areálu U Horejšů je bowling - sport bar, lyžařská škola a půjčovna lyž.vybavení. Lyžařský vlek "POMA" 350m s technickým zasněžováním na vlastní sjezdovce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreační středisko Zadov-Churáňov je druhé největší na Šumavě nejen svojí rozlohou a vybaveností, ale i oblíbeností ve všech ročních obdobích. Bohatou nabídku letních i zimních turistických tras najdete na našich stránkách http://dovolena-sumava.com. V období letních prázdnin je v provozu ekoautobus spojující nejvýznamnější místa Šumavy a v zimním období skibus spojující Areál U Horejšů s ostatními částmi Lyžařského areálu Zadov.
TOPlist