Ubytování U Černých - České Švýcarsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Město Mikulášovice se nachází v části Šluknovského výběžku. Náš penzion najdete v Dolních Mikulášovicích. Každý pokoj má samostatný vchod z terasy. V areálu je zvonková hospůdka a krytá terasa s velkým krbem. Je zde parkoviště. Doprava je možná i vlakem (1,5km) nebo autobusem (0,5km).
Vybavení a služby
Ubytování je přízemní budova se 4 pokoji a koupelnami, 2x dvoulůžkový, 2x třílůžkový - jeden je bezbariérový. V areálu je hospůdka - po domluvě možnost snídaně a večeře. Nad hospůdkou je 1 čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou a koupelnou. Pokoje mají standartní vybavení, je zde elektrické vytápění. Možnost přitopit i v letních měsících. Všechny pokoje mají koupelny. V restauraci je možné zajistit snídaně a večeře (po domluvě s personálem). Možnost samostatného grilování (po zakoupení dřeva) nebo si přímo objednat grilování u personálu. Konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání různých akcí.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cyklistika, horolezectví, pěší turistika, horská turistika, plavání, tenis, historické památky, výlety do Německa - 3km, výlety na rozhledny - Tanečnice, Dymník, Jedlová, Vlčí Hora aj., houbaření, lyžování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz