Ubytování U Černých - České Švýcarsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Město Mikulášovice se nachází v části Šluknovského výběžku. Náš penzion najdete v Dolních Mikulášovicích. Každý pokoj má samostatný vchod z terasy. V areálu je zvonková hospůdka a krytá terasa s velkým krbem. Je zde parkoviště. Doprava je možná i vlakem (1,5km) nebo autobusem (0,5km).
Vybavení a služby
Ubytování je přízemní budova se 4 pokoji a koupelnami, 2x dvoulůžkový, 2x třílůžkový - jeden je bezbariérový. V areálu je hospůdka - po domluvě možnost snídaně a večeře. Nad hospůdkou je 1 čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou a koupelnou. Pokoje mají standartní vybavení, je zde elektrické vytápění. Možnost přitopit i v letních měsících. Všechny pokoje mají koupelny. V restauraci je možné zajistit snídaně a večeře (po domluvě s personálem). Možnost samostatného grilování (po zakoupení dřeva) nebo si přímo objednat grilování u personálu. Konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání různých akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cyklistika, horolezectví, pěší turistika, horská turistika, plavání, tenis, historické památky, výlety do Německa - 3km, výlety na rozhledny - Tanečnice, Dymník, Jedlová, Vlčí Hora aj., houbaření, lyžování.
TOPlist