Třetí chalupa u Smrčiny - Poloha, Služby, Okolí

Třetí chalupa u Smrčiny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v krásné přírodě Krkonožského národního parku na úpatí Černé hory, v okrajové části Jánských lázní, a to v blízkosti Hoffmanovy boudy a hotelu Smrčina - v nadmořské výšce 800 m. Je zde ideální místo pro zimní lyžování, se skvěle upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi, letní cykloturistikou a pěší toulky přírodou. Nedaleko jsou půjčovny lyží, kol i koloběžek. 200 m od chalupy je nová šesti místná vyhřívaná sedačková lanovka “HOFFMANKY EXPRES”, spojující celý skiareál / 44 km sjezdovek / Černá hora - Pec . V její blízkosti je nové lákadlo pro návštěvníky Krkonoš - STEZKA KORUNAMI STROMŮ - přístupná v létě i v zimě.
Vybavení a služby
Chalupa poskytuje ubytování až pro 23 osob. Útulně nadstandartní dvou, tří a čtyřlůžkové apartmány mají vlastní sociální zařízení / sprchový kout, WC / Každý apartmán má vybavenou kuchyňku s lednicí, vařičem, varnou konvicí a TV. Chalupa má velkou společenksou místnost s kuchyní, krytou venkovní terasou s grilem a přenosným ohništěm. Za terasou je / v ceně ubytování / po dohodě k dispozici antukový tenisový kurt.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Jánských Lázních je možnost koupání v termálním bazénu. ( pro ubytované máme poukázky na slevu ) Nedaleko je přírodní koupaliště Čistá. ZOO Dvůr Králové n/L, Zámek Kuks aj.
TOPlist