Penzion Falkenštejn - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Falkenštejn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží ve významném turistickém středisku Jetřichovice v Národním parku České Švýcarsko. Autobusové spojení z Děčína a z České Kamenice. Železniční zastávka Česká Kamenice (15km) a Děčín (25km).
Vybavení a služby
V přízemí klubovna + TV/sat, Wi-Fi v každém pokoji, jídelna (lednice, varná konvice, porcelánové nádobí pro hosty). Pokoje: 3x 3lůžkový pokoj, 8x 2lůžkový pokoj, 1x jednolůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje s vlastní sprchou, umyvadlem a WC. Ve vedlejším altánu krb na grilování, venku: stolní tenis, zahradní nábytek, venkovní krb, uzamykatelné parkoviště, kolárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V Jetřichovicích je obchod (100m od penzionu), pošta, několik restaurací a hotelů. Romantická krajina Labských pískovců oplývá množstvím bizardních pískovcových útvarů, modelovaných do skalních stěn, měst, věží, bran a zříceninami skalních hradů. Značené turistické stezky a cyklotrasy začínají v obci. Lesní koupaliště - 1500m, kuželky, jízdárna (3km). Děčín (ZOO, zámek, plavecký areál - celoročně). V SRN Saské Švýcarsko (Bastei), Dražďany, zámek Pilnitz. Rádi vám pošleme e-mailem turistické trasy.
TOPlist