Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel Stella, kouzelné místo v náručí šumavských obrů. Tříhvězdičkový horský hotel Stella se nachází v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Kraj skřítků a obrů, láká návštěvníky tohoto překrásného místa a ve všech ročních obdobích nabízí nepřeberné množství zážitků. Turistické výlety na některé z nedalekých jezer, putování za krásami majestátných hradů, lyžařské zážitky v lyžařském areálu Špičák, který milovníky zimních sportů láká nejprudší sjezdovkou v České republice. Nepřeberné množství běžkařských tratí v zimě a cyklostezek v létě, které se nachází v těsné blízkosti hotelu Stella, z něj činí ideální výchozí bod pro Vaši celoroční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.
Vybavení a služby
Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivu, vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé i televizí se SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový internet. Ubytovací kapacita skýtá až 120 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Hotel disponuje i rodinným apartmá. Návštěvníkům je k dispozici parkoviště přímo v hotelu, kulečník nebo konferenční prostory, které lze využít i jako tělocvičnu nebo taneční sál. Speciální balíčky nabízíme i pro školy v přírodě, lyžařské kurzy a různé taneční či sportovní soustředění. Celý hotel je nekuřácký. Standardní hotelové služby zabezpečuje recepce hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hotel Stella se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 900 m, s překrásným výhledem na Šumavské kopce. Jeho poloha na svahu pod horou Špičák (1202 m) a Pancíř (1214 m) u lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.
TOPlist