Poloha a dosažitelnost

Villapark Happy Hill je rekreační areál, který se rozkládá na cca 3ha z větší části svažitých pozemků. Nachází se ve vesničce Čistá v Krkonoších, na úpatí Černé hory (1299m.n.m.), v bezprostřední blízkosti SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC (ski areály Černý Důl - Janské Lázně - Svoboda nad Úpou - Pec pod Sněžkou - Velká a Malá Úpa). K pronájmu poskytuje 43 samostatně stojících a plně vybavených vilek v klidném prostředí. Nabízíme ZDARMA SKIBUS a možnost využití KRYTÉHO BAZÉNU v hotelu v Černém dole.

  Vybavení a služby

V prostorách villaparku se nachází dětské hřiště, vybavené houpačkami, houpacími koníky a dřevěným prolézacím hradem. Milovníci sportů pak mohou využít dva ping-pongové stoly nebo travnaté hřiště na volejbal či fotbal. V létě je v provozu bazén. Cykloturisté mohou navíc využít služby cyklobusu, který staví cca 50m od recepce villaparku. V zimní sezóně je v prostorách recepce villaparku v provozu půjčovna lyžařského vybavení a své služby zde nabízí i lyžařská škola. Do všech lyžařských středisek (např. Černý Důl – 2,5km, Janské Lázně - 7km, atd.) i zpět domů Vás zdarma zaveze skibus, zastavující dle požadavků přímo u jednotlivých domků ve villaparku. Kromě lyžařských areálů a běžeckých tratí v nejbližším okolí můžete využít i další možnosti vyžití – snowtubing, sáňkařské dráhy, aquapark (Špindlerův Mlýn 25km), sauna, bowling.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Villapark Happy Hill nabízí svým hostům vynikající startovní pozici pro návštěvy našich nejvyšších českých hor Krkonoš, krkonošských středisek Špindlerův Mlýn, Pece pod Sněžkou, Harrachova a startovní pozici pro výlet do nedalekého Polska. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu v areálu zajišťujeme v hlavních sezónách (Zima/Léto) ranní rozvoz pečiva na jednotlivé domky. Letní sezóna nabízí všem návštěvníkům nejen nepřeberné množství zajímavých výletů v blízkém i vzdálenějším okolí (Vrchlabí, Janské Lázně, Sněžka - 1602m.n.m., Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové, Bozkovské jeskyně, Pramen Labe, atd.), ale také širokou škálu sportovního vyžití (turistika, cykloturistika, lanové parky, koloběžky, bobové dráhy, paragliding, golf, atd.).

Zpět


TOPlist
  Happy Hill Černý Důl, Čistá v Krkonoších
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Happy Hill
Ceník ubytování a stravování