Poloha a dosažitelnost

Sporthotel Švýcarská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně v oblasti Labská,nad Labskou přehradnou. Je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, zimní běžecké trasy po hřebenech Krkonoš(HorníMísečky,Benecko),tak i místem pro sjezdové lyžování. U hotelu je 1770m dlouhá červená sjezdovka s třísedačkovou lanovkou,350m dlouhý lyžařský vlek s večerním lyžováním. Možnost využití lyžařské školy s výukovým vlekem a cvičnou loukou.

  Vybavení a služby

Hotel nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením,SAT TV , převážná část pokojů má balkon. V hotelu je k dispozici sauna,whirpool,venkovní bazén. Sportovní vyžití-víceúčelové hřiště s umělým povrchem(fotbal,florbal,softtenis,streetball,volejbal...),stolní tenis,trampolína,ohniště. Vlastní půjčovna sportovních potřeb,horských kol,lyží,bot. V hotelové restauraci možnost wifi připojení,projekce sportovních přenosů. Venkovní terasa s grilem. Parkování(částečně kryté)přímo u hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Špindlerův mlýn nabízí:aqupark,bobová dráha,opičí dráha,tenisové kurty,minigolf,bowling,horské koloběžky,zorbing,čtyřkolky,sáňkařská dráha, snowtubing,skútry,psí spřežení.... Relaxace:kosmetika,kadeřnictví,solárium,kryosauna,masáže,zábaly,fitness... Ostatní služby:supermarket,taxi,pošta,hlídání dětí,bankomat,lékarna,lékař,čerpací stanice...

Zpět


TOPlist
  Sporthotel Švýcarská Bouda Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Sporthotel Švýcarská Bouda
Ceník ubytování a stravování