Hotel Game ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa (1042m n.m.). Hotel je vzdálen jen 10km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková / Höll - Waldmünchen a 15km od hraničního přechodu Folmava / Furth im Wald.
Vybavení a služby
Pohodlné 2-3-4-lůžkové pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou, TV a lodžií, ze všech je krásný výhled do okolí. Hostům je k dispozici stylově zařízená hotelová restaurace s kapacitou 70 míst a salonek 25 míst, a dále sál pro společenské akce, rodinné oslavy či svatby s kapacitou 70 míst. Na restauraci navazuje z části krytá venkovní terasa, která je oblíbena a žádána při grilování a společenských akcích často doplněných bohatými rauty. Náš hotel nabízí jídla klasické české kuchyně, zvěřinové speciality, žádané lehké pokrmy těstovinové a zeleninové - nízkokalorická či dietní jídla připravujeme především podle přání hosta. Další nabídka je připravena pro milovníky rybích nebo cizokrajných specialit. Náš hotel je již řadu let vyhledávaným místem pro konání školení, seminářů, pracovních zasedání, prezentačních akcí, kongresů a konferencí. Kongresovýho sál má kapacitu až 150 míst. Je zde variabilní možnost uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce. K dispozici je kvalitní vybavení - flipcharty, promítací plátna, moderní audiovizuální technika, videoprojekce, dokonalé ozvučení + bezdrátové mikrofony, DVD, připojení na internet, kancelářský servis. Další služby: 3 antukové tenisové kurty a krytá hala s jedním kurtem, profi posilovna, sauna, solarium, masáže, koupaliště. Pro sportovní kolektivy můžeme zajistit pronájem nové sportovní haly (500m) a fotbalového hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika - trasy v recepci. Ideální podmínky pro cykloturistiku, mapy v recepci. Rybaření - mnoho možností, povolení zajistíme. Golf - 18-ti jamkové hřiště Furth im.Wald. Lyžování. Další možnosti: Rybník Babylon na Domažlicku 6km JV, Čerchov 7km J, Chodský hrad - muzeum Domažlice 8km V, Domažlice 9km V, zámek Horšovský Týn 14km SV, zřícenina hradu Rýzmberk 16km V, rozhledna Bolfánek 26km V, zřícenina Přimda 29km S, golfové hřiště Alfrédov 31km SV, zámek a hrad Klenová 33km JV, klášter Kladruby 33km SV, hrad Švihov 35km V, Klatovy - katakomby 35km V, Muzeum J.Ś. Baara - Klenčí 1km V, Výhledy - 3km SV, Muzeum řemesel + chodská keramika Koloveč - 25km JZ.
TOPlist