Sněžka Residence - Poloha, Služby, Okolí

Sněžka Residence

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Sněžka Residence je realizována v centru jednoho z nejlepších horských středisek v České republice – v srdci Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Sněžka je celoročně dostupná, nachází se v centru Pece ve směru k lanovce na Sněžku. V blízkosti zastávky ski busu, který vás zdarma doveze až do lyžařského areálu. Sněžka nabízí moderně zařízené ubytování. Parkovat lze zdarma přímo vedle Residence. Ve vedlejší Residenci Kovárna naleznete restauraci s terasou.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v luxusních studiích od 2 do 4 osoby. V studiích naleznete plně vybavenou kuchyň s myčku nádobí, kávovarem, rychlovarnou konvicí, koupelnu s vanou nebo sprchou s ručníky, TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi zdarma ve všech studiích. Součástí některých je terasa s výhledem na hory nebo přehradu. Residence má čtyři patra, parkovat můžete zdarma hned před Residencí. Ve vedlejší Residenci Kovárna naleznete restauraci s terasou s celodenním provozem s možností snídaní a večeří.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sněžka Residence se nachází blízko nástupní stanice lanovky na Sněžku. Residence stojí hned vedle Relax parku s bobovou dráhou, hřištěm – vyžití nejen pro děti. Všechny další služby v blízkém okolí (pekárna, obchod, pošta, tenisové kurty ...) V létě láká tato lokalita ke krásným pěším výletům např. výstup na Sněžku, vyhlídková věž Hnědý vrch, cykloturistice. Nedaleko si můžete vypůjčit horská kola či elektro kola nebo elektro koloběžky.
TOPlist