PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Školící středisko s ubytováním OPGT Brno s.r.o.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Školící středisko s ubytováním Rtyně v Podkrkonoší se nachází v krásném prostředí Jestřebích hor.
Vybavení a služby
Středisko je vhodné jak pro ubytování rodin s dětmi, tak pro školení firem, pořádání firemních akcí, oslav, svateb atd. V objektu jsou pokoje a apartmány pro celkem 36 osob. V některých pokojích je možnost přistýlek. K dispozici je za poplatek dětská postýlka. Pokoje jsou standardně vybaveny, každý pokoj má své sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem a lednicí. Restaurace s barem je určena především pro ubytované osoby, po dohodě je možné zde pořádat svatby, oslavy, posezení nebo jiné společenské akce. Kapacita restaurace je 40 osob. Restaurace je nekuřácká stejně jako celý objekt. K dispozici je wifi připojení. V areálu střediska mohou hosté využít kulečník, saunu s bazénkem, půjčovnu kol, pingpongový stůl, šipky, basketbalové hřiště a tenisové kurty. Pro skupiny je také možný pronájem sportovní haly v centru města (Jednota Orel).

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jestřebí hory jsou příjemnou lokalitou, která je nedotčená masovou turistikou a je ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od městského života. Rtyně v Podkrkonoší je vhodná pro rodiny s dětmi a pro sportovce, kteří rádi jezdí na kolech, ale i na lyžích či běžkách. V zimě jsou zde dobré podmínky pro běžkaře (výchozí bod pro běžecké trasy ). Terén Jestřebích hor není tak náročný a proto je vhodný i pro příležitostné běžkaře. Většina běžeckých tras vede přes osadu Paseka, kde je možné se přes víkend občerstvit na Jestřebí boudě. Pro milovníky sjezdového lyžování je zde několik sjezdovek, které jsou ideální hlavně pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře – lyžařský vlek Petříkovice a Radvanice. Příroda východních Čech však není jediné lákadlo, za zmínku stojí i známé památky a další zajímavá místa.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz