Poloha a dosažitelnost

Nabízíme Vám ubytování v nově postaveném apartmánovém domě v centru lyžařského střediska Deštné v Orlických horách, přímo u nástupu na vleky. Návštěvník má k dispozici servis s půjčovnami lyžařského vybavení, rychlé občerstvení, ale také hotelovou restauraci, pekárnu a prodejnu potravin. Doslova pár kroků vzdálená lyžařská škola s prostorným areálem pro děti a dospělé nabízí výuku pro jednotlivce i skupinku, lyže i snowboard. Skiškola má útulné zázemí v nové budově, kde se nachází prodejna sportovních potřeb, dětský koutek, toaleta a automat na teplé nápoje.

  Vybavení a služby

Jedná se o dva luxusně vybavené podkrovní apartmány o výměre 26 m2, s lůžkovou kapacitou pro čtyři dospělé osoby v každém z nich. Jeden je orientovaný na jih, na ski areál Marta, druhý na sever s výhledem na les a potok. Apartmány jsou bytové jednotky 1+KK s kompletně vybavenou kuchyní, jídelním koutem a pokojem. Jejich součástí je předsíň a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ručníky, povlečení, toaletní a čistící prostředky jsou k dispozici. Ložnice je vybavena manželskou postelí a poschoďovou palandou z masivu. Pokoj je dále vybaven LCD televizorem se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, případným internetovým připojením a fénem na vlasy. Součástí vybavení kuchyně je keramická varná deska, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice. Oba apartmány mají dále k dispozici vlastní vysoušeče lyžařských bot a samozřejmostí jsou parkovací místa v uzavřeném areálu.

  Rekreace a služby v okolí

V Deštném je krásně i v létě. Orlické hory a podorlicko patří k turisticky zajímavým a vděčným oblastem v každém ročním období. Se svým širokým okolím jsou odedávná označovány za „oázu klidu a pohody“. Takže jak se tu říká: “Přijďte pobejt!“, budete srdečně vítáni. Nádherná příroda láká k pěším i cyklistickým výletům. Okolím vedou naučné stezky. Orlické hory tvoří jeden poměrně úzký hřeben, táhnoucí se podél hranice s Polskem. Nacházejí se zde ideální podmínky – silnice a cesty téměř bez provozu, výhodou je řada silniček s pevným povrchem a se zákazem vjezdu motorových vozidel. K nejoblíbenějším místům na hřebenech patří sedlo Šerlichu nedaleko nejvyšší hory Velké Deštné. Vyhlídka na vrcholu nabízí daleké rozhledy na okolní pohoří i do vnitrozemí. Vynechat byste rozhodně neměli Zemskou bránu, průlomové údolí Divoké Orlice. V letní sezóně doporučujeme navštívit vodní nádrž Pastviny, kde je možnost koupání. Místní turistická jízdárna ADAM umožní také vyjížďky na koních, zabezpečuje jezdecký výcvik, hipporehabilitaci, pořádá závody v drezuře a parkurech. Na výlet se můžete vydat také do sousedního Polska. Turisticky atraktivní je národní park Stolové hory, lázeňská města Kudowa, Duszniki, Polanica, či poutní bazilika ve Wambiezicích.

Zpět


TOPlist
  Ski-Apartmány Deštné v Orlických horách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ski-Apartmány
Ceník ubytování a stravování