Skácelka - Poloha, Služby, Okolí

Skácelka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skácelka se nachází na svazích Lysé hory přímo v lyžařském areálu Spartak Rokytnice. Je tak ideálním startovním bodem pro letní i zimní turistické túry na hřebeny západních Krkonoš a samozřejmě pro sjezdové lyžování.
Vybavení a služby
Skácelka nabízí ubytování pro celkem 35 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a stravováním v rozsahu polopenze, a to jak v zimním, tak i v letním období. Součástí chalupy je i stylová horská restaurace, která nabízí široký výběr nápojů a pokrmů včetně regionální kuchyně. V letním období nabízíme možnost využití terasy pro grilování a otevřené ohniště. Nabízíme možnosti pořádání firemních akcí, rodinných oslav, školních srazů, kurzů a jiných akcí. Nově našim hostům nabízíme i finskou saunu přímo u Skácelky!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu Skácelky se nachází pestré sportovní vyžití. Našim hostům zprostředkujeme vypůjčení lyží, snowboardů, kol, služby lyžařské školy, lanového centra, průvodcovské služby, vyjížďky na koních, paragliding, paintball, atd. V Rokytnici nad Jizerou je možné využití tenisových a volejbalových kurtů. V nedalekém Harrachově je možnost přírodního koupání.
TOPlist