Sedloňovský Dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt v CHKO. Krásná příroda. Objekt u celoročně udržované státní silnice č. 310.
Vybavení a služby
Každý apartmán bez kuchyně má k dispozici TV, mini lednici, varnou konvici, sklenice, šálky na čaj či kávu. Vlastní koupelnu a 2 samostatné pokoje. V létě k dispozici krytý bazén pouze pro ubytované přímo v penzionu. Provoz od 15.6. do 15.9. V ceně je snídaně vč. příslušného DPH .V ceně není ubytovací poplatek 10,-Kč/ osoba starší 18 let/noc V naší restauraci se můžete stravovat dle jídelního lístku, nebo dle našich specialit. V ubytovací části objektu je zakázáno vařit!

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě cykloturistika, pěší vycházky, lanové centrum, koně, houby, kulturní památky atd. V zimě několik sjezdovek, nejbližší je cca. 300 m od objektu.Autem do 5 minut v okolí cca. 4 areály SKI. Běžecké stopy. Bazény a sauny v Kudowa Zdroj /Polsko /, Dobruška, Náchod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz