Poloha a dosažitelnost

Roubená chalupa v areálu soukromých chalup Zlatník. Areál se skládá ze 7 nově postavených roubenek a penzionu zasazených do jižního svahu. Naše chalupa je v horní části svahu, což zaručuje hostům maximální soukromí a krásný výhled do okolní krajiny. Vzdálenost od Prahy pouze 100km (Ml.Boleslav, Železný Brod, Plavy).

  Vybavení a služby

Soukromá, velmi dobře vybavená roubená chalupa je rozdělena na 2 stejné apartmány, celkem pro až 12 osob. Každý apartmán má v přízemí obytnou místnost s kuchyňským koutem a koupelnu s WC. V podkroví jsou 2 ložnice, menší s dvoulůžkem a větší s dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem. Možnost přistýlky. Roubenku je samozřejmě možné pronajmout i celou. Parkoviště v areálu. Vybavení: ručníky, ložní prádlo, utěrky, rychlovarná konvice, sklokeramická deska, lednice, fén, toustovač, zahradní nábytek, gril. Máme i skleničky na víno a dostatek ostatního nádobí. V obou apartmánech od r.2014 nová kuchyňská linka s myčkou nádobí. Vytápění: krbová kamna v kombinaci s el.přímotopy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský areál přímo ve Zlaté Olešnici, cca 500 m od chalupy. Lyžařský areál Kořenov - Rejdice nabízí vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. V blízkosti chaty Panorama se nachází lyžařský areál s dvousedačkovou lanovou dráhou, vlekem, sjezdovými tratěmi a největším snowparkem. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány s možností večerního lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu. Paseky a Vysoké n. Jizerou jsou od naší roubenky dostupné do 10 min. autem a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, a to nejen terény, ale také cenou. Přímo ve Zlaté Olešnici je rovněž možnost využít menší lyžařský areál s příznivou cenou. Zlatá Olešnice leží přímo na cyklotrase mikroregionu Tanvaldsko, jejíž součástí je i cyklostezka Járy Cimrmana atd. Pěšky se můžete vydat na rozhlednu Štěpánka, hrad Navarov, navštívit Bozkovské dolomitické jeskyně nebo zkusit ozubnicovou trať Tanvald - Kořenov - Harrachov.

Zpět


TOPlist
  Roubená chalupa Jizerské hory Zlatá Olešnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubená chalupa Jizerské hory
Ceník ubytování a stravování