TOPlist

Stylová dřevěnice penz. Beskýdek I,II,III a IV

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stylová dřevěnice BESKÝDEK I, se nachází mezi třemi významnými vrcholy a to nejvyšší horou Beskyd Lysou Horou (1323 m.n.m., 8 km z Visalají), Travným (1203m n.m., 6km z Visalají) a Bílým Křížem (898m n.m., 3km z Visalají) v rekreační oblasti Visalaje - obec Krásná, ve výšce 730m n.m., asi 28km od Frýdku - Místku. Autobusové spojení - zastávka Krásná,Vyšní Mohelnice,hotel Visalaje, 3 minuty chůze od penzionu, vlakové spojení - stanice Frýdlant, dále autobusem směr Visalaje.Parkování přímo u penzionu, v zimě s řetězy.

Penzion BESKÝDEK II a BESKÝDEK III se nachází na sluncem zalité samotě s výhledem na Lysou horu (les cca 500m), 1,5km západněji od dřevěnice BESKÝDEK,na velkém neoploceném pozemku přímo naproti lyžařského vleku Radegast s umělým zasněžováním. Penzion BESKÝDEK IV je vedle Beskýdku I v oplocenén zahradě
Vybavení a služby
BESKÝDEK I

Modrý pokoj
Apartmán pro 4 osoby skládající se ze dvou pokojů + sociálka (sprchový kout), kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření, televize,DVD, satelit.

Červený pokoj
Jeden pokoj pro 2-4 osoby + sociálka (sprchový kout), kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření, televize, satelit.

Hnědý pokoj
Apartmán pro 4-6 osob v podkroví prvého podlaží, skládající se ze dvou pokojů + sociálka (vana), kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření, televize,DVD, satelit.

Zelený pokoj
Apartmán pro 4-6 osob, v podkroví prvého podlaží skládající se ze dvou pokojů + sociálka (vana), kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření, televize,DVD, satelit.

Černý pokoj
V podkroví prvého podlaží, malý pokoj s ložnicí pro 2 osoby + sociálka (vana), kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření, televize, satelit. Malý ale útulný ...

Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou s mrazícím prostorem, dřezem, varnou konvicí a dvouplotýnkovým elektrickým vařičem. Samozřejmostí je nádobí, příbory, hrnce, pánve, útěrky, ručníky a mýdlo,Wi-fi připojení zdarma v celém objektu,sauna a venkovní vířivá vana až pro 7 osob přímo na Beskýdku. V létě možnost posezení u ohniště, krbu nebo zapůjčení zahradního grilu, letní dětský bazén je přímo u penzionu. K dispozici společenská místnost s krbem a čepovaným pivem a Kofolou. V areálu penzionu dále dětské hřiště s houpačkami a se skluzavkou, stůl na stolní tenis,ruské kuželky. Možnost zapůjčení horských kol, sjezdových lyží.Penzion Beskýdek I je vytápěn dvěma krby s rozvodem teplého vzduchu a plynovým topením..

BESKÝDEK II

PŘÍZEMNÍ APARTMÁN
pro 4-6 osob (dvojpostele ve třech pokojích), 90m2,plně vybavená kuchyňka,vlastní sociálka se sprchovým koutem,TV,Sat,DVD,Wi-fi,lednička s mrazničkou,sat,myčka,pračka,mikrovlná trouba,krb.

PODKROVNÍ APARTMÁN
pro 6-8 osob (dvojpostele ve 3 pokojích),90 m2,plně vybavená kuchyňka,vlastní sociálka s vanou,TV,Wi-fi,Sat,DVD,lednička s mrazničkou,,ve společné předsíni výčep kofola pivo, venkovní posezení,gril,slunečník,venkovní vířivka a dětské hřiště s houpačkou,pískovištěm a skluzavkou.Beskýdek II je vytápěn krbem s rozvodem tepléhu vzduchu a elektrickými přímotopy s nízkou sazbou..

BESKÝDEK III

Stylová novostavba vedle BESKÝDKU II přímo u vleku Radegast s výhledem na Lysou horu na velkém neoploceném pozemku s prudším výjezdem..

V přízemí velká společenská místnost se samoobslužným výčepem,krbem a posezením (včetně plátna,případně projektoru a jiného vybavení pro školení všeho druhu) a 4 čtyřlůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi,sociálkou se sprchovým koutem a vybavenou kuchyňkou s lednici s mrazícím prostorem,dvojplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí a Tv..

V podkroví 5 čtyřlůžkových apartmánů s oddělenými ložnicemi,sociálkou se sprchovým koutem a vybavenou kuchyňkou s lednici s mrazícím prostorem,dvojplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí a Tv..

Venkovní posezení,gril,slunečník,venkovní vířivka a dětské hřiště s houpačkou,pískovištěm a skluzavkou,kolárna,lyžárna,WI-fi zdarma v celém objektu.Beskýdek III je vytápěn tepeným čerpadlem..

BESKÝDEK IV

PŘÍZEMNÍ APARTMÁN
pro 4-6 osob (dvojpostele ve třech pokojích),80m2,plně vybavená kuchyňka,vlastní sociálka se sprchovým koutem,TV,Sat,Wi-fi zdarma v celém objektu,DVD,lednička s mrazničkou,mikrovlná trouba,kachlová kamna.

PODKROVNÍ APARTMÁN
pro 4 osoby (dvojpostele ve 2 pokojích),50 m2,plně vybavená kuchyňka,vlastní sociálka se sprchovm koutem je na chodbě,TV,DVD,Wi-fi,lednička s mrazničkou, venkovní posezení, gril, slunečník,venkovní vířivka a dětské hřiště s houpačkou,pískovištěm a skluzavkou společné s Beskýdkem I.Beskýdek IV je vytápěn kachlovými kamny v přízemí s rozvodem tepléhu vzduchu do podkrovního apartmánu a elektrickými přímotopy s nízkou sazbou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stylová dřevěnice BESKÝDEK I,II a IV poskytuje ubytování po celý rok se širokou škálou možností rekreace a relaxace.Jednou z možnosti relaxace jsou výlety do okolních lesů plných hub anebo výlety na kolech do okolí např. na Lysou Horu (1323m n.m., 8km), Travný (1203m n.m., 6km) a Bílý Kříž (898m n.m., 3km). Sauna, krytý bazén, tenisový kurt (nejdále 2km). Tři restaurace v dohledu (asi 5 minut pěšky). Nejbližší vleky jsou 5 min chůze od penzionu. 7 sjezdovek různé obtížnosti, umělé zasněžování a noční lyžování. Možnost běžeckého lyžování. Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku.Půjčujeme kvalitní elektrokola KTM, se kterýma vyjedete bez problémů až na Lysou horu.Přijeďte se k nám přesvědčit o krásách Beskyd, odpočinout si od starostí všedních dnů a načerpat nové síly....
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz