Poloha a dosažitelnost

Vlak: hotel leží asi 100m od vlakového nádraží Zelená Lhota, které je na hlavní trase Plzen-Železná Ruda. Auto: pro návštěvníky přijíždějící od Plzně, směr Klatovy, směr Nýrsko. Po projetím Nýrska pokračovat po hlavní silnici směr Žel.Ruda. Po projetí vesničky Milence asi 6km od Nýrska po levé straně vodní nádrž Nýrsko. Na konci odbočit do leva směr nádraží. Po odbočení asi 300m je již hotel dobře vidět. Autobusová zastávka na hlavní silnici asi 350m od hotelu.

  Vybavení a služby

Všechny pokoje mají vlastní soc.zařízení. V hotelu je jídelna, salonek a bar. Hostům je k dispozici Lyžárna, kolárna. Na zahradě máme sportovní hřiště a dětské hřiště.

  Rekreace a služby v okolí

Pokud je Vaším hobby turistika, cykloturistika, lyžování,... našli jste ideální výchozí místo pro poznání Šumavy. Je možné vyrážet na krátké i dlouhé tůry po šumavských lesích a vrších. Na své si zde přijdou pěší i cykloturisté, houbaři, v zimě lyžaři. Ti nejnáročnější mohou dojet z blízkého nádraží do 15 km vzdáleného lyžařského areálu Špičák. Vše najdete na našich internetových stránkách: www.hotelzach.cz

Zpět


TOPlist
  Rodinný hotel Zach Zelená Lhota
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rodinný hotel Zach
Ceník ubytování a stravování