TOPlist

Rodinný Hotel U anděla Michaela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný Hotel U anděla Michaela se nachází na okraji malé obce Javorná v krásném prostředí Šumavy, nedaleko známého hradu Kašperk. Parkování přímo u hotelu.
Vybavení a služby
Hotel nabízí atraktivní ubytování v poklidném prostředí. Jsme ryze rodinný hotel, takže neváhejte přijet s dětmi i rodinnými mazlíčky. Nebudete platit nic navíc. Útulné, čisté a prostorné pokoje (Tourist, Family, VIP). Snídaně na míru v ceně ubytování. Skvělá kuchyně v naší restauraci. Náš hotel nabízí hernu s kulečníkem, ping-pongem a šipkami. Máme vlastní parkoviště, vysokorychlostní Wi-Fi. Pro relax máme připravenu saunu a vanu s tryskami. Využijte úschovnu lyží a kol, terasu či venkovní zahrádku. K dispozici jsou prostory pro firemní i soukromé akce a konference. Prostory lze různě oddělovat a celkově mají kapacitu cca 50 lidí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek se svahem právě pro rodiny a děti kousek od hotelu. Špičkové vleky a svahy 8km od hotelu: Železná Ruda, Špičák, Javor. Běžkařská stopa v blízkém dosahu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz